dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 265 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym sercu Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 41. Lokalizacja: prestiżowa i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 36 m2 w doskonałej lokalizacji w centrum Lublina, obok Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie jest umeblowane i po remoncie z dużym balkonem. Blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 35 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Kraśniku Fabrycznym. Usytuowany na wysokim parterze, w pasażu handlowym - w sąsiedztwie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

30,93 zł/m²18,75 m² 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Białej Podlaskiej przy ul. Rondo Dmowskiego 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, przestronnego mieszkania w samym sercu Lublina. Dostępne od 19.08.2025 r. Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Piłsudskiego 18,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m , ul. Aleksandra Świętochowskiego, lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł57,30 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta wynajmu komfortowe 4 pokoje po remoncie! Szukasz przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Do.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł150 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę działkę 150 m2 ul. Jana Sawy pod pawilon ewentualnie inną działalność

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²400 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 400m2 - Lublin, lsm Parter, lokal typu "open space" Lokal po produkcji spożywczej - do remontu i adaptacji, dwa wejścia z ulicy, brama dla dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czechów - ul. Tadeusza Szeligowskiego 8 Mieszkanie do wynajęcia w centrum Lublina - ul. Tadeusza Szeligowskiego 8 w Lublinie. Śliczne, jasne i przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. ok 160 m 2 - (aktualnie produkcja garmażeryjna) Lokal dostępny stycznia 2026 Lokal dwupoziomowy, podzielony na 5 pomieszczeń z wydzielona chłodnią 4m ,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²10 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

11,36 zł/m²264 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal użytkowy o pow. 264 m w najlepszej lokalizacji w mieście. Biłgoraj, ul. Kopernika 9 - do wynajęcia niezależny lokal użytkowy o powierzchni 264 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²169 m² 5 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 169m2 - Lublin Zadębie Lokal znajduje się na 1 piętrze, obecnie wydzielone 3 pomieszczenia biurowe, duża sala konferencyjna oraz duża poczekalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

36,52 zł/m²115 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowo-biurowego w budynku przy ul. Wrońskiej w Lublinie. Lokal składa się z otwartej powierzchni sprzedażowej,pomieszczenia socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 30 m , zlokalizowany w doskonałym punkcie Lublina przy ul. Jutrzenki. Ostatni najemca prowadził w lokalu działalność stomatologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

26 032 zł1 157 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1128m2, lublin - Zadębie Posadzka- niepyląca. Wysokość hali od 4,6m do 6,4m. Obecnie hala jest podzielona na dwa moduły o powierzchni około : 1 moduł - 432m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²32 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 32m2, lublin, bronowice Lokal typu "open space", toalety w częściach wspólnych budynku, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

136,67 zł/m²15 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe pod budynkiem Zeus Apartments Lublin, aleja Spółdzielczości Pracy 36 Korzyści wynajmu: gwarancja dostępności miejsca przez całą dobę! Brak stresu związanego z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie mamy prawdziwą gratkę - trzy pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta w cenie - 2300 zł miesięcznie dla wynajmującego plus czynsz [ok 1200zł] oraz opłaty licznikowe Lokal kilka.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²322 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem parterowy lokal użytkowy o pow. 322 m2. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową powierzchnię na pierwszym piętrze o 385 m2. Cechy lokalu: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

95,77 zł/m²15,14 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 15,14 m na wynajem Lublin, ul. Jutrzenki 5 (czuby) Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 15,14 m , położony na parterze popularnego pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin* Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji w centrum lublina. Wnętrza zostały zaprojektowane z dbałością o detale, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

7,01 zł/m²241 m² 1 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczeń o łącznej powierzchni 241,50 m2 usytuowanych w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala murowana, handlowo/magazynowa o powierzchni około 900m2, lublin Hala ogrzewana, pierwsza linia zabudowy, obiekt dobrze widoczny z ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²5 m² 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.