dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 24 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Biuro znajduje się na poziomie -1. Główne atuty: - lokalizacja na rozwiniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Relaksowej 20 na osiedlu Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 100 zł54 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja 3. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Media: czynsz najmu 2100 zł/mc plus czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarasowa

Lublin,lubelskie

1 880 zł32 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na ul. Tarasowej o powierzchni 32 m2 położona na drugim piętrze, osiedle Botanik na dzielnicy Sławin. Mieszkanie - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Marysin

Marysin,lubelskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro vesta przedstawia lokal do wynajęcia, położony w miejscowości Marysin, woj. lubelskie. Lokal o powierzchni ok. 100 m składa się z czterech pomieszczeń oraz wc. Układ wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Lublin,lubelskie

3 900 zł66 m² 59,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*english below active residence leszczyńskiego 25 Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w jednym z najlepszych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Araszkiewicza

Lublin,lubelskie

2 500 zł56 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5 m2 położone na wysokim parterze w 2-piętrowym współdomu przy ulicy Araszkiewicza. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Lublin,lubelskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na parterze w niskim bloku przy ulicy Romera. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowy lokal o łącznej powierzchni 40m2, z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. Lokal usytuowany jest w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Różana

Lublin,lubelskie

71,90 zł/m²155 m² 11 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę najmu nowoczesnego lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 155,21 m2, zlokalizowanego na parterze nowej inwestycji w prestiżowej części dzielnicy Czuby (okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowskiego

Lublin,lubelskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40m2, z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. Mieszkanie usytuowane jest w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radości

Lublin,lubelskie

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia, od zaraz, mieszkanie mieszczące się na lubelskim osiedlu Czuby Północne przy ul. Radości 1. Bez zbędnych opisów-dlaczego warto? -bardzo dobra lokalizacja. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niesamowity apartament W samym centrum miasta Nowoczesny apartament inspirowany klimatem Portugalii o nazwie "lizbona" Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne, całkowicie nowe mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solna

Lublin,lubelskie

57,65 zł/m²61 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy | ul. Solna parter, wejście z ulicy, 60 m Szukasz przestrzeni z klasą w samym centrum Lublina? Do wynajęcia lokal po kancelarii radcy prawnego idealny pod biuro, butik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

460 zł10 m²

 

Piętro:4/9

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca lipca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia przytulny pokój w 4 pokojowym mieszkaniu przy ul. Jana Kiepury 11,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

1 600 zł25 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz taniego i przytulnego mieszkania na wynajem z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjny? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie! opis nieruchomości Ofertę wynajęcia stanowi przytulna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 700 zł32 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,10 m2 w bloku z 1995 roku usytuowane w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

105,26 zł/m²89 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 350 zł26 m² 89,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w biurze Franczewska Nieruchomości 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w budynku przy ul. Wolińskiego. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w ścisłym centrum Łęcznej. Nieruchomość położona jest na parterze, co daje szerokie możliwości adaptacyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Lublin,lubelskie

2 200 zł50 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przytulne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 49,67m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r., ul Wróbla, Węglinek. Na powierzchni 49,67m2 znajdują się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lubelska

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

31,58 zł/m²380 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale przystosowane do prowadzenia - kontynuacji- przedszkola. Lokal posiada samodzielne wejścia od ulicy oraz od parkingu. Są to 3 sale, biuro, szatnia, schowek, 2 pomieszczenia kuchenne. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Dziewanny W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Chełm,lubelskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chełmskie Widoki, położone w idealnej lokalizacji blisko centrum miasta, malowniczego parku, sklepów oraz znakomitych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 400 zł53 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania z garażem, położone w bliskiej odległości psk4, dsk, wspia, wssp Wincentego Pola, supermarket Auchan. 1. O P I S.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

47,29 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²221 m² 17 642 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 220,52 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²77 m² 6 140 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 76,75 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m2 położone w Lublinie przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia 100metrowy lokal biurowy z oddzielnym wejściem. Open space z aneksem kuchennym, 3 oddzielne pomieszczenia, łazienka. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 100 zł54 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. 3 maja 3. Idealna lokalizacja. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Media: czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w Centrum miasta o pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubomelska

Lublin,lubelskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, przestronny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 48 m2 usytuowany na 2 piętrze 5- cio piętrowego apartamentowca z windą, w ścisłym Centrum Lublina, ul. Lubomelska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²86 m² 6 902 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 86,27 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serdeczna

Lublin,lubelskie

2 500 zł43 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - ul. Serdeczna w Lublinie. Mieszkanie usytuowane na parterze w zadbanym bloku z 2000 roku. Mieszkanie bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poniatowa

Poniatowa,lubelskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,00 m2 w Poniatowej. 1 piętro w niskim bloku bez windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: przedpokój - 4,20 m2 Pokój - 9,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Szwejka

Lublin,lubelskie

2 000 zł32 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój - odrębna kondygnacja ok. 50 mkw. (wysoki parter) w domu jednorodzinnym na Węglinie, okolice Kaufland. Jeden duży pokój (32 mkw) z kuchnią do wyłącznej dyspozycji, umeblowane,.