dowolna

Nieruchomości lubelskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

1 380 zł26 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka z osobną kuchnią, balkonem i komórką lokatorską, położona przy ul. Śliwińskiego 9 na zielonym osiedlu z dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Romanowskiego

Lublin,lubelskie

900 zł20 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Pokój wolny od zaraz - płatność od Stycznia stała cena za pokój przez cały okres najmu ( dodatkowo płatne media woda i prąd ok.150-200zł) INTERNET ORAZ OGRZEWANIE MASZ W CENIE! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

20,83 zł/m²12 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opis lokalu: do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Dziewanny w Lublinie. Wjazd przez bramę sterowaną pilotem. Uwaga! -15 % za najem, jeśli podpiszesz umowę do 31 grudnia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

3 300 zł42 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy Apartament w Nałęczowie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka), sypialnia, łazienka z wc (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 000 zł48 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m , położone na parterze w niskim bloku przy Alejach Racławickich 40 jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł39 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2017r. o pow. 38,73m2 przy ul. Kryształowej, wykończone w wysokim standardzie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 65 m 2 w nowym biurowcu. Lokal zlokalizowany na parterze, budynek wykończony w wysokim standardzie, ogrzewanie miejskie, czujniki dymu, okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł102 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma tarasami w dzielnicy Bronowice osiedle Pogodna Poziom I - salon z wyjściem na taras - pokój - oddzielna kuchnia (zabudowa i sprzęt agd) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

42,71 zł/m²70 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Wylotówka z Lublina na ulicy Turystycznej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niski budynku! Powierzchnia biura to 70m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na 7 piętrze w bloku przy ulicy Głębokiej 8. Budynek jest zamykany, posiada domofon, jest monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

64,29 zł/m²42 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal biurowy do wynajęcia! super lokalizacja! -dworzec pkp i pks w odległości ok 700m -w pobliżu dwie duże dzielnice Lublina ( Czuby i Wrotków) -dzielnica za Cukrownią jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

1 800 zł28 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

47,29 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pagi

Lublin,lubelskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: - 50 % za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia po raz pierwszy dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wieniawa Residence przy ul. Lesława Pagi 11 w Lublinie. Nieruchomość: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Romanowskiego

Lublin,lubelskie

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chciałbym Państwu zaprezentować atrakcyjny lokal do wynajęcia! Prezentowana nieruchomość mieści się na Konstantynowie! Lokal znajduje się na osiedlu z lat wczesnych 80tych, w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

3 900 zł76 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie przy ul. Okopowej. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa meblowa i sprzęt agd). Dwie sypialnie. Łazienka z wc (kabina prysznicowa, pralka, suszarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji Wieniawa, tuż obok centrum miasta. Idealne dla studentów (blisko um, umcs, kul) lub rodziny. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Świdnik

Świdnik,lubelskie

35 000 zł1 650 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem socjalno-biurowym o pow. ok 1650 m2 Magazyn posiada 2 bramy wjazdowe z poziomu 0, wysokość 4.5 - 6 m Pomieszczenia socjalne ok 150 m 2 , Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Krasnystaw,lubelskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia o wysokim standardzie, na parterze, w cichej okolicy, blisko centrum miasta, po kapitalnym remoncie, z wszelkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia! Bardzo atrakcyjna lokalizacja, ulica Łęczyńska, szybki dojazd do obwodnicy miasta. Do centrum miasta jest 5minut jazdy. Plusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 200 zł47 m² 47,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone przy Alejach Racławickich w Lublinie. Doskonała propozycja dla osób ceniących szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

3 000 zł50 m² 59,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, do którego wprowadzisz się jako pierwszy najemca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

75 zł/m²45 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Furmańska

Lublin,lubelskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka położona na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Furmańskiej 10, w samym centrum Lublina. Mieszkanie w idealnym stanie po remoncie. Cena najmu: 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lublin,lubelskie

2 300 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania dla rodziny w świetnej lokalizacji? Jesteś osobą pracującą i poszukujesz mieszkania z bardzo dobrym dostępem komunikacyjnym ? Ta oferta Cię zainteresuje! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

4 300 zł104 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy w pełni wyposażony apartament na III piętrze przy Placu Litewskim. Salon z jadalnią i wyjściem na balkon (telewizor, dwie sofy, ława, stół, krzesła), dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 150 zł55 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin* Przedstawiamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na 2-piętrze w niskim bloku. Budynek jest ogrodzony,wjazd bramą na pilota a dodatkowym atutem jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Tadeusza

Lublin,lubelskie

1 700 zł48 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 7 piętrze w bloku przy ulicy Pana Tadeusza 4 w dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

730 zł8 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:730 zł

Atrakcyjny pokój dla studen-ta/tki lub osoby pracującej. Osiedle Konopnickiej (lsm), drugie piętro, blok czteropiętrowy, blisko wyższych uczelni, dobrze skomunikowane. Mieszkanie 4- pokojowe (3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

12 600 zł630 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem socjalno-biurowym o pow. ok 630 m 2 Wysokość 4m Brama z poziomu 0 Magazyn ogrzewany (własna kotłownia na olej opałowy), przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

1 100 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Mieszkanie po remoncie, pokoje jednoosobowe na klucz, opłaty z rachunkami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, bronowice, ul. Krańcowa Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , położone na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego bloku przy ul. Krańcowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Lublin,lubelskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Czechów, ul. Józefa Mackiewicza. Brak prowizji! Lokalizacja idealna dla studenta medycynymieszkanie znajduje się w Czechowie, jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

1 400 zł25 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Wynajmę pokój dwuosobowy przy ulicy Wigilijnej. Atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie sklepów i przystanku autobusowego. - przystanek mpk 100 m; - sklep Żabka 150 m; - sklep Stokrotka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Lublin,lubelskie

2 000 zł57 m²

 

Piętro:7/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 56,6 m2 na Czechowie w bliskiej odległości Lubelskich Uczelni. Z możliwością wynajęcia każdego pokoju oddzielnie: - 1 pokój 17 m2 - 950 zł - 2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Lublin,lubelskie

1 900 zł49 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,60 m2 usytuowane na 2. piętrze w pięknej zabytkowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Kościuszki w ścisłym centrum Lublina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Lublinie przy ulicy Dunikowskiego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Lublin,lubelskie

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę odświeżone mieszkanie znajduje się na ul. Żołnierskiej. Mieszkanie położone w budynku zbudowanym po 2000 roku. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz miejsce parkingowe. Mieszkanie.