dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 405 ogłoszeń

365 000 zł52,28 m² 6 981,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,28 m2 zlokalizowane przy ul.Polnej 11B. Lokal znajduje się na drugim piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W kamieniu, gmina kamień, powiat chełmski, województwo lubelskie Do sprzedania 5 działek budowlanych, możliwość zakupu w całości lub pojedynczych działek. 1) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł232 m² 3 383,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m , położony na działce 693 m w spokojnej części miasta Biała Podlaska, ul. Krzywa. Układ pomieszczeń: parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²54 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesne biuro 54 m | lsm | okolice ul. Tomasza Zana | Lublin Szukasz biura w rozpoznawalnej, biznesowej lokalizacji Lublina? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł101,69 m² 9 832,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jesteś gotowy na przestrzeń, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Mam dla Ciebie 4 pok. mieszkanie w sercu miasta, które czeka na odkrycie.

Szczegóły ogłoszenia

149 603 zł4 905 m² 30,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 4905 m , położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Wohyń, przy ul. Polnej. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

108 300 zł5 700 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lubartów - Chlewiska: działka o powierzchni 129 574 m2 mpzp: p przemysł, składy, bazy Powierzchnie do wynajęcia: hala 5d - 10 130,82 m Hala 5e - 5 705,85 m Powierzchnie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł177,50 m² 3 092,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:676 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.142 m , położony w niedalekiej odległości od Lublina , w miejscowości Niedrzwica Duża. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako bezpieczna i wygodna przestrzeń dla rodziny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks sześciu działek budowlanych w miejscowości Krebsówka ul. Zamkowa, niedrzwica Duża, tylko 15 km od granic Lublina. Działki znajdują się na pograniczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 373 m² 211,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1373 m położona w Jastkowie - jednej z najpopularniejszych lokalizacji pod Lublinem. Opis nieruchomości: > Lokalizacja: jastków gm. Jastków >.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł178,80 m² 2 069,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 179m , z wybudowany w 1975 roku z Pustaka, położony w Roztoczańskiej malowniczej miejscowości Józefów w powiecie Biłgorajskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł128,17 m² 7 021,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Został ostatni! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 10 minut od Lublina Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł162,44 m² 6 525,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Zamieszkaj już dziś! gotowy dom do wykończenia! Dom jednorodzinny | Dom w Ligolach 2 | Żabia Wola, gm. Strzyżewice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie : Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Kwarcowej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł220 m² 4 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Dom z nowoczesną instalacją, niskimi kosztami utrzymania i pięknym ogrodem Janowiec nad Wisłą Ten dom nie tylko dobrze wygląda, on realnie oszczędza pieniądze każdego miesiąca. Nowa pompa.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł3 803 m² 249,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W biurze lokum, zapraszam na prezentację! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3803mkw położone w miejscowości Dys gmina Niemce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. FV 23 % - możliwość odliczenia podatku vat Na Sprzedaż Apartament w inwestycji zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 20,52 m , II piętro - vat.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 350 m² 103,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Vesta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Ożąró gm. Jastków o powierzchni 1350 m2. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 6 248,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 77,72 m2. Działka o pow. 140 m2. Dwa miejsca postojowe w cenie! Nowa inwestycja - funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek z lokalami usługowymi i/lub biurowymi, zlokalizowany w atrakcyjnej, centralnej części Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza 82 Lokal jest urządzony i skonfigurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 251 zł52,29 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy 2.11 w stanie deweloperskim o powierzchni 52,29 m , zlokalizowany na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Związkowa 14. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom, który daje Ci więcej niż standardowe cztery ściany. To miejsce, gdzie możesz wygodnie mieszkać i jednocześnie zarabiać. Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny dom o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł154,10 m² 2 044,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość położoną w samym centrum Michowa na rynku głównym obok przychodni zdrowia. Kupując tę nieruchomość można zyskać lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,40 m² 5 804,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej. Mieszkanie o pow. 58,40m2. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 059 200 zł4 576 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4576m2 na Felinie, blisko ul. Franczaka "lalka". Bardzo obiecujący rejon dla developerów pozyskujących grynty inwestycyjne. Przeznaczenie w mpzp : tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²30,70 m² 1 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal - pokój biurowy. Dobry standard. Pomieszczenie socjalne na piętrze. Lokalizacja Bronowice. Niedaleko Drogi Męczenników Majdanka. Informacje O nieruchomości Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 198 zł67,34 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,73m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu miasta przy Placu Dr. Łuczkowskiego. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

48,02 zł/m²202 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujęmy do wynajecia Lokal o powierzchni użytkowej 202 m2 - usytuowany na działce ok. 900 m2. Lublin, ul Krochmalna 26a, obręb Za Cukrownią. Działka zabudowana budynkami o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło z wydanym pozwoleniem na budowę domu o pow. 100 m2. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł13 500 m² 51,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie wyjątkowe działki w Rogalowie, gmina Wąwolnica Oferuję na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlano-rolne, znajdujące się obok siebie, o powierzchni 0,57 ha i 0,78 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²34,50 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 34,5 m , usytuowanego na IV piętrze w czteropiętrowym budynku z wygodną windą. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł50,20 m² 8 764,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Świdniku ul. Kopernika Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł70 m² 8 571,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie do zamieszkania prywatnie czy może inwestycyjnie? Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, prywatność i świetną lokalizację, ta oferta jest jedyna w swoim rodzaju!.

Szczegóły ogłoszenia

26,89 zł/m²81,80 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 208 zł30,16 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16 m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł33,76 m² 5 864,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie dostępne do zaraz, stan do remontu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 311 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje + kuchnia z jadalnią | 73 m2 | Idealne dla studentów i rodziny. Świetna lokalizacja - w pobliżu uczelni, przystanków mpk, sklepów i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: ul.PARTYZANTÓW 74, Miasto Zamość, woj. lubelskie Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji miasta Zamość na tzw. osiedlu "przy Wieży" w jego strefie centralnej przy.