dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy z swojej ofercie działki budowlane o następujących powierzchniach 1280mkw, 1308mkw,1567mkw, 1657mkw, zlokalizowane przy ul.Tulipanowej w Kalinówce. Działki płaskie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

423 750 zł1 594 m² 265,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1594m2 z przeznaczeniem na zabudowę zagrodową, nr. działki 161/10. Działka jest położona w miejscowości Rudnik w niedużej odległości od ikea.

Szczegóły ogłoszenia

29,73 zł/m²444 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w Śródmieściu w Lublinie. Lokal dwupoziomowy o łącznej pow. 444m2 w skład której wchodzi: parter- 2 przestronne, otwarte pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł850 m² 2 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: kompleks eventowo-noclegowy z potencjałem inwestycyjnym | Wygnanka, woj. lubelskie Oferujemy na sprzedaż w pełni działający, profesjonalnie wyposażony kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,30 m² 26,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Karłowicza ( osiedle Słoneczne) w Chełmie, o powierzchni użytkowej 48,93. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia mamy panel biurowo-usługowo-produkcyjny o powierzchni około 1200mkw, z czego 600 mkw to hala magazynowo - produkcyjna o wysokości od 3,5 do 4,8 metra z dwiema bramami,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 764 m² 198,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna i szeroka działka o powierzchni 1764 m2, położona w miejscowości Jastków. Wymiary w przybliżeniu: 46,00 m szerokość x 38,00 m długość. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

775 520 zł104,80 m² 7 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego lokalu w kamienicy na rogu ulic Frederika Chopina i Solna, położonego w samym sercu Lublina, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł44,19 m² 11 586,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w Łapiguzie pod Zamościem. Nieruchomość położona jest na północny wschód od Zamościa, przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący domek letniskowy o konstrukcji drewnianej którego powierzchnia wynosi ok 80 metrów kwadratowych z dużym tarasem od południowej strony. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, pięknie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym bloku z 2025 roku przy ul. Wyszyńskiego w Tomaszowie Lubelskim. Lokal jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Zemborzyce Podleśne ( gmina Konopnica), ul. Kukułcza. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m , położony na działce 970 m , na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30,70 m² 1 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem komfortowy lokal biurowy o powierzchni 30,7 m , usytuowany na II piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą - idealny na wszelkiego rodzaju działalność biurową. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł163 m² 6 748,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i energooszczędny dom parterowy, położony w malowniczej miejscowości Dębowiec (gmina Urszulin, powiat Włodawski ), w bezpośrednim sąsiedztwie natury.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje z panoramą i potencjałem ul. Wschodnia, serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy usytuowany na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy posadowionej w ścisłym Centrum Lublina na Krakowskim Przedmiesciu. Lokal z przeznaczeniem biurowym do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 634 m² 45,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym i idealnych warunkach pod budowę domu jednorodzinnego położona w spokojnej miejscowości Witoldów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,30 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Niepodległości w Lublinie. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Spokojna okolica, blisko wąwóz, niewielka odległość od Lubelskich.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł900 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, rogóźno, 9 ar, media, jezioro Rogóźno Działka: - 2 linia zabudowy - 900 m2 (w tym 100 metrów własnej drogi dojazdowej) - wymiary 34m szerokości x 23m głębokości - wiele drzew.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30,96 m² 83,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej. Nowa niezamieszkana wcześniej. Klimatyzacja. Duży 12,35mkw balkon Salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 330m2, lublin, centrum Lokal typu "open space" + toaleta + kuchnia/pomieszczenie socjalne Lokal usytuowany na drugim piętrze, winda w budynku, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł200,37 m² 10 974,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesna, parterowa rezydencja blisko Lublina - zamieszkaj komfortowo w harmonii z naturą. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal ul. Bajkowa 3 Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku mieszkalnym Lokal składa się z 2 pomieszczeń, łazienki z wc, kuchni i korytarza Podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł49,10 m² 10 386,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane, wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1979 roku przy ul. Przedwiośnie na osiedlu Skarpa.

Szczegóły ogłoszenia

1 558 080 zł4 869 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka usługowo-przemysłowa przeznaczona w mpzp gminy Głusk pod teren usług komercyjnych z dopuszczeniem lokalizacji wielkokubaturowych obiektów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę rolno-budowlaną znajdującą się w miejscowości Palikije Pierwsze, w gminie Wojciechów, ok. 12 km od Lublina. Nieruchomość położona jest na malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości: biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje mieszkanie 34 m2 na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Henryka Wiercińskiego, nałęczów, osiedle Zdrojowe Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł134 m² 4 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Są domy, które już na starcie dają poczucie solidności i możliwości ta nieruchomość to idealne połączenie zadbanego stanu i przestrzeni do dalszej aranżacji. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o ogólnej powierzchni 1,4 ha zlokalizowana bezpośrednio przy drodze gminnej, działka z możliwością podziału na dwie działki, jedna o szerokości 29 m leżąca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 152 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Dębicy, gm. Ostrówek, ok. 12 km od Kocka, ok. 25 km od Lubartowa, ok. 19 km od Radzynia Podlaskiego, ok. 26 km od Parczewa. Dom drewniany, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł1 100 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży 11 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie o powierzchni 1100 m2 z Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,27 m² 9 349,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lublin, w bliskiej odległości od Placu Litewskiego Opis Lokalu: powierzchnia: 50,27 m2 Poziom: -1 Skład: 2 pomieszczenia + łazienka Lokal został wyodrębniony i posiada udziały.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 302 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - położone na obszarze objętym mpzp. Znajdują się w miejscowości Wilczyn - 7.5 km od Białej Podlaskiej. Działki nie są.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 069 m² 42 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna powierzchnia open space o powierzchni 1.069 m zlokalizowanej na dwóch kondygnacjach w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy LSM w Lublinie. Kondygnacja na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny w dzielnicy lsm/rury. Lokal składa się z trzech.