dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

415 000 zł46,50 m² 8 924,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 46,5 m2 i działką 549 m2 z potencjałem w centrum miasta Biała Podlaska, przy ul. Narutowicza. Dom jest murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Krasnystaw, ul. Kazimierza Jagiellończyka Powierzchnia domu: 115 m Powierzchnia działki: 5,35 arów (535 m ) Stan: deweloperski Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży działkę z aktualnymi warunkami zabudowy w miejscowości Motycz, gmina Konopnica. Możliwość budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²100 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy. powierzchnia około 100m2, lublin. Lokal składający się z 4 pomieszczeń, holu, łazienki, pomieszczenia socjalnego i serwerowni, ogrzewanie gazowe, lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zalety Centrum miasta. Do odświeżenia Możliwość adaptacji pod własne potrzeby. Położenie Centrum, w pobliżu ul.Okopowej i Narutowicza. Media Prąd, wodociąg, kanalizacja Do kwoty czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego pierwszego M ? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! Biuro Rewers Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą na wyłączność. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł10 505 m² 23,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1,05 ha - Horodyszcze, gmina Chełm Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 516 o powierzchni 1,05 ha, położona w miejscowości Horodyszcze, w gminie Chełm. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 530 m² 133,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka: - 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana) - 2530 m2 - wymiary 34m szerokości x 75m głębokości - wiele drzew różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł1 404 m² 383,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Chełmie przy ul. Okszowskiej 46a, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina ** radawiec mały gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokiumentacja, wydane.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł54,41 m² 10 292,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł54,20 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni około 54,2m2 - Lublin, ścisłe Centrum (okolice Placu Litewskiego) Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych, lokal typu "open space" zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,30 m² 10 639,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, lsm, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m , 3 pokoje Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł4 200 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stoczek Kolonia - Duża działka rolno-budowlana w doskonałej lokalizacji. 42 ary w gminie Niemce - Stoczek Kolonia. Działka szeroka, z dostępem do niedalekich mediów. 17 arów.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł48,15 m² 10 488,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,15 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł92 m² 6 521,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, około 92m2, ścisłe Centrum Wejście od ulicy, duża witryna wystawowa, lokal dwupoziomowy: parter - 50m2 piwnica - 41,6m2, sala sprzedaży na parterze - 40m2, pomieszczenie socjalne - 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł150 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeżeli szukasz miejsca, które łączy prywatny azyl z realnym potencjałem biznesowym, ta nieruchomość w Okunince spełnia oba te cele w sposób niemal idealny. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy, powierzchnia 45m2, lokal znajduje się na 2 piętrze biurowca przy ul. Mełgiewskiej. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Cena 1575 pln netto Opis oferty zawarty na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Woskrzenice Małe, gm. Biała Podlaska. Działka 1 Powierzchnia: 1494 m Dojazd: droga gruntowa Media: prąd i telekomunikacja na działce woda.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²40,29 m² 1 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto 18,38 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł143,03 m² 9 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 851 m²

Przestronny dom parterowy położony w Motyczu gm. Konopnica o powierzchni całkowitej 183,11m2 i użytkowej 143,03m2. Dom wykończony z wysokiej jakości materiałów. W całym domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania w zabytkowej kamienicy w centrum Chełma - bez czynszu! Lokalizacja: chełm, róg ulic Pijarska / Lubelska (przy kościele pw. Rozesłania Świętych Apostołów).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł175,70 m² 5 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Szukasz miejsca, które jest czymś więcej niż tylko adresem? Przedstawiamy wyjątkową posiadłość z 2000 roku, która łączy w sobie rozmach podmiejskiej willi z wygodą pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

736 445 zł4 941 m² 149,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w czwartej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł19 279 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka rolna o pow. 19 279m2 ( 1,92 ha ). Działka położona na płaskim terenie , równa o wymiarach ok 20x964m.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł613 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/20, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących spokój, przestrzeń i kontakt z naturą. Działka znajduje się miejscowości Polinów oddalonej zaledwie o 5 km od Janowa Podlaskiego. Janów Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 822 m² 16,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opole Lubelskie, ul. Podzamcze działka rolna 4 822 m w cichej okolicy Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 4 822 m , położona w Opolu Lubelskim przy ul. Podzamcze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 601 m² 94,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Marysin (gm. Jastków) o powierzchni 3601m2. Ogólne: nieruchomość stanowi niezabudowana działka rolna o powierzchni 3601 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 80 m Centrum Chełma ,bezczynszowe Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomość usługowa o pow. 51 420m , położona w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie. Zalety działki > Doskonała lokalizacja w rozwijającej się okolicy, ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 282 m² 50,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna działka budowlana w Poniatowej-Kolonii! Działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy Poniatowa-Kolonia. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu dla swojej rodziny, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł40,50 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Grażyny, lublin. Idealny dla pary, studenta lub pod wynajem. Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 012 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 5 działek budowlanych położonych przy ul. Promiennej w Żółtańcach w rozwijającej się, spokojnej części miejscowości, zaledwie kilka minut od granic Chełma. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,63 m² 11 279,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje - parter - niski blok Lublin, rury / lsm 729 000 zł Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 znajdujące się na dzielnicy Rury. Parter w niskim 2 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 800 m² 338,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha. Wg. Mpzp działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu mn. Na działce można wybudować około dziesięciu.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł440 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, znajdująca się w centrum Turki o powierzchni 0,044ha Według mpzt oznaczenie mn - Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do II kondygnacji może budowac się każdy Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,60 m² 6 126,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta Augusta Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1,6865 ha w Wólce Lubelskiej, kolonia Biskupie nr działki 35,o wymiarach 120x200. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²2 740 m² 82 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2.740 m2, zlokalizowanej w Lublinie na Tatarach. Hala jest częścią kompleksu o powierzchni składającego się z 4 hal.