dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 404 ogłoszenia

1 100 000 zł243,76 m² 4 512,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:791 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania budynek mieszkalno-pensjonatowy, położony nad jeziorem Białe w Okunince pod Włodawą. Budynek o powierzchni użytkowej 243,76 m2, składa się z: przyziemia 1.

Szczegóły ogłoszenia

890 500 zł1 781 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Szerokie, lublin | Pozwolenie na budowę | Willa Julia 5 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w prestiżowej dzielnicy Szerokie w Lublinie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 330 zł49,41 m² 13 182,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 341 m² 95,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Jastków i oznaczona jako rp Szerokość działki 35 metrów Powierzchnia 8341 m2 Działka na dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

35,70 zł/m²61,62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Fabrycznej. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 800 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka komercyjna Oferujemy na sprzedaż działkę o dużym potencjale. Przeznaczenie wymienne: usługi komercyjne lub zabudowa zagrodowa. Atuty nieruchomości: przeznaczenie w mpzp daje 2.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 240 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w otoczonej lasami Polanówce , gm. Strzyżewice. Tylko 4 km od granicy Lublina! Działka o powierzchni ponad 22 arów ma szerokość 22m (w tym droga.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 494 m² 233,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w cichej i zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 865 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa 1865 m2, w całości ogrodzona. Dojazd z drogi gminnej, asfaltowej. W pobliżu wszystkie media: woda, światłowód, prąd, gaz i kanalizacja. Długość działki - 135.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł103,19 m² 9 196,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kształcie pięknego prostokąta [42x47]. Płaska. Zabudnowa mr, zagrodowa z dopuszczeniem mieszkalnej. 2000mkw; czwarta linia zabudowy media - gaz i prąd - skrzynki w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 800 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super cena : 200.000 zł! Siedlisko o powierzchni działki 1,0775 ha, położone w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie, powiat hrubieszowski. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł120 m² 3 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość, zlokalizowana: malownicza Chromówka, w gminie Ruda Huta, powiat chełmski, woj. lubelskie. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł46,17 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwustronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Krańcowej 108 (dzielnica Bronowice). Nieruchomość znajduje się na optymalnym drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł9 800 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu gruntu inwestycyjnego 100m od szlabanu granicznego w Dorohusku (pow. Chełmski), przy przejściu granicznym Polska-Ukraina. Droga na Kijów (520 km) - szlak jedwabny. Lublin 92 km.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 000 zł10 678 m² 824,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż hala produkcyjna Z magazynem oraz budynkiem biurowym W chełmie najważniejsze informacje O nieruchomości: - powierzchnia działki 10 678 m2 - powierzchnia głównej hali.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²540 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowym, na 1 piętrze a łączna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-leśna 0,76 ha w zacisznej miejscowości Luchów Górny, gm. Tarnogród Położenie i okolica: działka dogodnie położona bezpośrednio przy drodze o nawierzchni asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,20 m² 7 868,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które nie wymagają kompromisów tu wchodzisz i urządzasz je dokładnie tak, jak chcesz, ale bez konieczności remontu! Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł15 220 m² 12,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 15,2 ar,( 1520 m2 ) położona w urokliwej miejscowości Horodyszcze, ul. Dziewicza Góra zaledwie kilka minut od Chełma. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 657 zł59,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

392 940 zł66,60 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie mieszczące się w Białej Podlaskiej przy ul. Łukaszyńskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 160 zł43,96 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Jabłonna Pierwsza Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej Jabłonnej pierwszej, dla której zostały wydane warunki zabudowy. WZ o symbolu mr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/usługowy do Wynajęcia - Krakowskie Przedmieście 51, lublin 122 m | 8 540 zł/miesiąc (70 zł/m ) - do negocjacji + media Wyjątkowa oferta wynajmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,30 m² 62,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chodźki w Lublinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 49 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł20,40 m² 8 774,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Komfortowa kawalerka w sercu miasta - świetna lokalizacja i niskie koszty! 1 pokój, pow. 20,4 m2, v piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 51/25b Położenie i okolica: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł60,05 m² 8 324,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wprowadzenie : Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Lublina? Świetnie trafiłeś! Mam coś, co może Ci się spodobać przytulne mieszkanie przy ul. Pana Balcera,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł134 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 206 m²

Oferta sprzedaży - dom Z dużą działką | uchanie | woj. Lubelskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Uchanie, przy ul. Partyzantów, w gminie Uchanie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 276 m² 65,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana Lokalizacja: pokrówka (gmina Chełm, pomiędzy ulicą Łanową i Wojsławicką) Powierzchnia: 0,2276 ha (2276 m ) Status: działka budowlana, tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł303,60 m² 59,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Nieruchomość, która zarabia od pierwszego dnia. Bez remontów. Bez pustostanów. W Rogóźnie przy Tomaszowie Lubelskim, na ul. Księdza Ignacego Skorupki, znajduje się gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²700 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piętrowy budynek biurowo-usługowo-handlowy położony przy ulicy Krochmalnej w centralnej części Lublina. Nieruchomość stanowi część rewitalizowanego obszaru, na którym powstaje Zintegrowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł14 785 m² 40,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu jedyną w swoim rodzaju nieruchomość, która niewątpliwie jest w stanie zachwycić. Znajduje się ona w Bychawie, w sąsiedztwie tutejszego zalewu. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł5 600 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 959 m²

Na sprzedaż działka o pow. 27959 m2 zabudowana budynkiem produkcyjnym z częścią socjalno-biurową o pow 5600 m2 Teren ogrodzony, utwardzony kostką brukową. W mpzp oznaczony symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest 30.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,70 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, i Piętro - Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz mieszkania, w którym nikt nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design, jakość i chcesz uniknąć stresu związanego.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²900 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Poszukujesz nowoczesnej przestrzeni magazynowo-produkcyjnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na powierzchni 900 m znajdziesz funkcjonalny obiekt położony w pobliżu Kurowa, który spełni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł104 m² 3 548,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Unikalny Dworek Wronowice z własnym parkiem i stawem. Budynek o powierzchni 250m2, wybudowany został w dwudziestoleciu międzywojennym na miejscu zniszczonego pałacyku. Posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż: uroczy domek letniskowy z działką Majdan Sopocki, 250 m od zbiornika wodnego Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i relaksu? Ten domek letniskowy w Majdanie Sopockim.