dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 401 ogłoszeń

Rynek pierwotny

920 000 zł115,90 m² 7 937,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak, lublin, ul. Głuska Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch bliźniaków w nowo wybudowanym budynku jednorodzinnym dwulokalowym w Lublinie przy ul. Głuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 017 m²

Na wynajem atrakcyjna, zabudowania budynkami użytkowymi działka inwestycyjna o powierzchni około 13017 m2, położona w miejscowości Woskrzenice Duże (gmina Biała Podlaska, powiat bialski,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 725 m² 47,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka oznaczona numerem 192 o powierzchni 27,25 ara zabudowana małym wolnostojącym domem o powierzchni 36m w miejscowości Dubeczno. Działka jest równa,.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł15,20 m² 5 914,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez halę.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 003 m² 164,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w miejscowości Żabia Wola, gm. Strzyżewice. Cicha i spokojna okolica z dojazdem drogą asfaltową stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 678 zł63,89 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru nowa inwestycja - ul. Nałęczowska sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc Do sprzedaży oferujemy mieszkania w I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł14 628 m² 40,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna w doskonałej lokalizacji Zaborze, 12 km od Kazimierza Dolnego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki komercyjnej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²172 m² 6 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 172m2 - Lublin Zadębie Lokal znajduje się na 1 piętrze, obecnie wydzielone 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne oraz recepcja, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł5 900 m² 59,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do nieruchomości gruntowej, stanowiącej zabudowane działki ewid. nr 182 i nr. 183 o łącznej powierzchni 0,59 ha, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po generalnym remoncie w sercu Lublina! Na wynajem oferujemy lokal biurowy o powierzchni 48 m zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku w samym sercu Lublina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Lokalizacja: niedzieliska kolonia 21 A, gm. Szczebrzeszyn Miejscowość Niedzieliska jest 2 co do wielkości miejscowością w regionie Gminy Szczebrzeszyn. Położona jest w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł57,80 m² 7 006,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , w pełni wyposażone. W spokojnej i cichej części miasta. Układ pomieszczeń: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50,10 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Poręba ul.Rubinowa. Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Oferuję na sprzedaż murowany dom w doskonałej lokalizacji, tuż obok Politechniki Lubelskiej, na ulicy Wapiennej. Nieruchomość znajduje się na działce częściowo ogrodzonej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł6 557 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna ze stawem rybnym w kameralnej lokalizacji Osuchy, gm. Łukowa Czyste powietrze, piękne krajobrazy i nieskażone środowisko naturalne. Działka znajduje się w regionie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Turniowej w dzielnicy Czuby Południowe. Lokalizacja z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni około 250m2 przystosowany pod działalność w zakresie edukacji dzieci - np. przedszkole, żłobek. Obiekt znajduje się na parterze budynku i posiada wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł234,40 m² 8 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuje przestronny i doskonale utrzymany dom wolnostojący, wybudowany w 2002 roku, o powierzchni 234,40 m . Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

778 853 zł72,79 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-19, balkon: 4,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

95 500 zł5 960 m² 16,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o pow. od 1161 m2 - 5960 m2 Hala 5960 m2 Hala stalowa czteronawowa, na siatce słupów stalowych 18*12m, dźwigary stalowe, dach - płyty warstwowe dachowe,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,63 m² 11 520,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem | 61,63 m | taras 13 m | 2 miejsca garażowe | Lublin Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od razu wyobrażasz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Nowoczesny dom w Świdniku Dużym Drugim - energooszczędny, przestronny i gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 221 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,69 m² 7 654 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Zamościa! Mieszkanie jest przytulne, ciepłe, słoneczne (okna zachodnie) i bardzo dobrze utrzymane. Dostępne od zaraz. Stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 971 m² 50,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 30ar usługową oraz pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Dojazd drogą utwardzoną. 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 34 mn ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł85,40 m² 7 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,40m2 na II piętrze / z IV w bloku z 1988 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł4 768 m² 55,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 768 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 4768 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Chotyłów. To idealne miejsce dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Borowina Starozamojska, blisko drogi krajowej numer 17, z wygodnym dojazdem. Lokalizacja łączy w sobie atuty spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 805 m²

Elegancki dom na dużej działce 82 ary pełna prywatność! Mikulin, gm. Tyszowce | 440 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom w siedliskowej zabudowie, położony w spokojnym Mikulinie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,49 m² 8 607,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,49m2 położone w Lublinie przy ulicy Władysława Jagiełły na Felinie. 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny 150 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Willowa, lublin Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł400 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 400 m2 wybudowany w 1912 roku z cegły oraz rozbudowany w 1983 roku (suporeks). Dom usytuowany jest na działce o pow. 1032 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²99 m² 4 356 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 99m2 - Lublin Zadębie W lokalu obecnie wydzielone trzy pomieszczenia o wymiarach: 22m2 ; 22m2 oraz 55m2, do lokalu przynależy własna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 486 m² 112,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 4486m2. Położona w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn. *** działka W kształcie prostokąta**** Działka oznaczona w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w unia Art Residence - Lublin Przedstawiam wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie unia Art Residence w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 013 m² 16,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 3013 m , położona w miejscowości Zakalinki (gmina Konstantynów, woj. lubelskie). Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy, co czyni ją idealną.

Szczegóły ogłoszenia

393 680 zł53,20 m² 7 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego lokalu w kamienicy na rogu ulic Frederika Chopina i Solna, położonego w samym sercu Lublina, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²20 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w atrakcyjnej lokalizacji, idealny na gabinety lekarskie, biura, usługi. Położony na ul. Chmielnej naprzeciwko szpitala okulistycznego. Możliwość dowolnej aranżacji i dostosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 141 zł52,91 m² 8 621 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł186 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom znajdujące się w miejscowości Tuczna. Idealna lokalizacja nieruchomości dzięki której docenisz przyjazne otoczenie zieleni, sąsiedztwo z jednej strony, da Ci.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m2 położona w Sadurkach. Świetnie zlokalizowana działka, przy ulicy równoległej do trasy 830 Nałęczów-Lublin stanowi dobre miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowe miejsce w ścisłym Centrum przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową. Lokal.