dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

364 230 zł35,50 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,50 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi jak również mieszkania na start.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 696 zł51,44 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,12m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 306 m²

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom z działką miejscowości Klementowice, gmina Kurów, powiat puławski Dom mieszkalny o powierzchni około 65 mkw. Przedwojenny, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61,19 m² 5 393,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,60m2 znajdujące się na osiedlu XXX- lecia w Chełmie w powiecie Chełmskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania świeżo wyremontowany dom wolnostojący z możliwością wydzielenia 3 niezależnych mieszkań. Zamontowana fotowoltaika aż 9,7 kw, w łazienkach podgrzewana podłoga, nowy piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,75 m² 11 488,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na IV piętrze w centrum Lublina przy ul. Okopowej Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 54,75 m2, 64,77 m2 po podłodze -w kuchni oraz jednym pokoju są.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Budynek mieszkalny do wykończenia w gminie Susiec Oseredek 116, gm. Susiec Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł864,92 m² 6 937,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:758 m²

Na sprzedaż: trzygwiazdkowy Hotel w Poniatowej Na sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów hotelowo-gastronomiczny ze Strefą spa i pizzerią położony w doskonałej lokalizacji Poniatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 199 zł63,21 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,04m2 z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie o pow. 10,09m2,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł6 664 m² 18,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Malowej Górze, gm. Zalesie droga na Koroszczyn. Działka posiada warunki zabudowy. Warunki zabudowy pozwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych wraz z uzbrojeniem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 847 m² 114,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod handel. Usługi, przemysł, zakład przetwórstwa W bełżycach Idealna pod komis samochodowy, przychodnię, skład opału, pod działalność branży logistycznej. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł94 m² 8 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 640 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Kozłówce, gm. Kamionka, ok. 9 km od Lubartowa, ok. 3 km od Kamionki, ok. 27 km od Lublina, ok. 18 km od Michowa, ok. 14 km od jeziora Firlej. Dom drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł2 337 m² 29,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę zagrodową w malowniczej, spokojnej okolicy Stara Wieś, gm. Frampol Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, urokliwej okolicy, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy do najmu reprezentacyjną przestrzeń biurową w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Czuby, w okolicach głównej arterii komunikacyjnej. Nieruchomość zapewnia dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla osób, które szukają miejsca z charakterem i nie boją się wyzwań remontowych (zdjęcia pomieszczeń są wizualizacją). To.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł32,40 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł991 m² 4 540,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 941 m²

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o charakterze produkcyjno magazynowym, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej dk48, zaledwie ok. 3 km od węzła Ryki na drodze ekspresowej S17.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 689 m² 145,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko położone jest w miejscowości Ludwinów, w malowniczej okolicy uzdrowiskowego Nałęczów, oddalonego o około 5 6 km. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, majdan Kozłowiecki, mn- zabudowa jednorodzinna, media Działka: - 1669m2 - wymiary 45x35 - dostępne media: prąd, woda, gaz i kanalizacja Lokalizacja: - majdan Kozłowiecki - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

26 032 zł1 157 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1128m2, lublin - Zadębie Posadzka- niepyląca. Wysokość hali od 4,6m do 6,4m. Obecnie hala jest podzielona na dwa moduły o powierzchni około : 1 moduł - 432m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł61,91 m² 6 041,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w Rąblowie - wyjątkowo malowniczej miejscowości w gm. Wąwolnica. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej:.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł2 389 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Kolonia Jacków, ul. Wrzosowa, gm. Mełgiew Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 44/7, położoną w miejscowości Kolonia Jacków,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22 230 m² 8,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka rolno-budowlana w pobliżu Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego o powierzchni około 2,23ha Działka zlokalizowana w miejscowości Gierniak, gm.

Szczegóły ogłoszenia

449 789 zł47,90 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Czuby, os. Błonie przy ul. Hetmańskiej. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Centrum miasta. Przestronny salon z wygodną kanapą, telewizorem, częścią jadalnianą i klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i atrakcyjnego lokalu usługowo-handlowego o imponującej powierzchni 287 m2. Lokal zlokalizowany jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

136,67 zł/m²15 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,23 m² 7 179,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 52,23 m | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 położoną przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł3 002 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3002 m2 - Białopole, powiat chełmski, woj. lubelskie W ofercie również działki sąsiednie - działka w 1 linii zabudowy - 3180 m2 - cena 99 000 zł - działka w 2 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł108,56 m² 6 899,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy pod Świdnikiem - w miejscowości Nowy Krępiec. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Oferta wynajmu - 3 pokoje | skrobów (4 km od Lubartowa) Skrobów - tylko 4 km od centrum Lubartowa 1 000 zł / miesiąc za pokój Dom wolnostojący | duża działka | spokojna okolica Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 120 zł36,58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,58 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam w swojej ofercie działkę o powierzchni 1 200 m w miejscowości Lachówka Duża, gm. Zalesie, powiat bialski, województwo lubelski. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe pod budynkiem Zeus Apartments Lublin, aleja Spółdzielczości Pracy 36 Korzyści wynajmu: gwarancja dostępności miejsca przez całą dobę! Brak stresu związanego z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94 m² 8 287,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m z antresolą ul. Pogodna, bronowice, lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,36 m² 10 867,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - ul. Niecała 12 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina przy ul. Niecałej. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł40,48 m² 9 634,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Dęblinie na osiedlu Stawy. Mieszkanie ma powierzchnię 40,5m2 i usytuowane jest na wysokim parterze, w 3.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²322 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem parterowy lokal użytkowy o pow. 322 m2. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową powierzchnię na pierwszym piętrze o 385 m2. Cechy lokalu: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,90 m² 6 339,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami, o powierzchni 48,90 m , położone przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na.