dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

320 000 zł986 m² 324,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 986 m2 położona w Uniszowicach - gmina Konopnica. Informacje ogólne: powierzchnia 986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

2 390 000 zł266 m² 8 984,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 177m2, na działce 327m2 w dzielnicy Ponikwoda. Parter: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

605 000 zł59 m² 10 245,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! nowe 3-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Świdnik Duży

Świdnik Duży,lubelskie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością budowania obiektów produkcyjnych z dopuszczeniem zabudowy usługowej, składów i magazynów, oznaczona jako p/u, w miejscowości Świdnik Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ciepłownicza

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł360 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:656 m²

Poszukujesz w Lublinie budynku dla swojej firmy w świetnej lokalizacji? Budynku pod najem by przynosił zysk? Sprawdź tą ofertę! opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Grabów Rycki

Grabów Rycki,lubelskie

350 000 zł24 715 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,47 ha z dużym potencjałem zarówno dla osób szukających miejsca do życia, jak i inwestorów. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania (rm.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiercieńskiego

Lublin,lubelskie

1 730 zł50 m² 34,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Henryka Wiercieńskiego w Lublinie, zaraz obok Uniwersytetu Przyrodniczego (wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przyjazna

Rudka,lubelskie

144 000 zł1 800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rudka przy ul. Przyjaznej, obok Chełma. Działka o powierzchni 1800 m2, w kształcie prostokąta i płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

739 000 zł76 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Dąbrowica,lubelskie

329 000 zł1 520 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Lublin,lubelskie

1 299 999 zł2 553 m² 509,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka budowlana położona w Lublinie, w dzielnicy Konstantynów, o powierzchni ok. 26a. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

750 000 zł101 m² 7 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym i dodatkowym mieszkaniem - idealny do zamieszkania, prowadzenia firmy i inwestycji w wynajem. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kowalska

Lublin,lubelskie

82,03 zł/m²73 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 73 m w sercu lubelskiego Starego Miasta (ul. Kowalska). Znajduje się na parterze odnowionej kamienicy - posiada duże witryny od strony ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

1 490 zł16 m² 93,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lublin, ul. Kunickiego 27 16 mkw - kawalerka parter ___________________________________________ Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 16 mkw. Mieszkanie jest małe jednak jest to idealna alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzynice Pierwsze

Skrzynice Pierwsze,lubelskie

120 000 zł1 275 m² 94,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana w Skrzynicach Drugich z dojazdem nową ulicą asfaltową. Ładne miejsce tylko 16 km od centrum Lublina i dobra cena! Prostokąt o powierzchni 1275m2 ma aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwajcarska

Lublin,lubelskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Szwajcarskiej 9 na Czechowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki i osobnego wc. Czechów jest tętniącym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

786 240 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ pomieszczeń: - główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

700 000 zł5 000 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 5083 m Ciecierzyn, gm. Niemce | 13 km od Lublina Idealna pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą możliwość podziału na 3 działki! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Janowiec

Janowiec,lubelskie

1 850 001 zł253 m² 7 312,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dochód 15-35 000 zł miesięcznie! Gotowy pensjonat, który pracuje za Ciebie. Janowiec, u podnóża Zamku. 256 m willi (2019) z 5 apartamentami na wynajem krótkoterminowy. Obłożenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

- tylko u nas! - Przedstawiam atrakcyjną ofertę mieszkania znajdującego się na Czechowie Południowym przy ul. Lipińskiego po generalnym remoncie, wykończonego w wysokim standardzie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

354 000 zł42 m² 8 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest duża 41,5 m2 kawalerka zlokalizowana na zielonym osiedlu lsm. Nieruchomość wymaga remontu, natomiast układ mieszkania pozwala na zrobienie salonu z aneksem plus sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Czerwonka Poleśna

Czerwonka Poleśna,lubelskie

440 000 zł5 217 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 5217 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Lublin

Lublin,lubelskie

700 000 zł22 778 m² 30,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania siedlisko na dużej działce wraz z domem oraz budynkami gospodarczymi. Nieruchomość położona na terenie Lublina w dzielnicy Hajdów-Zadębie w sąsiedztwie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

275 000 zł6 343 m² 43,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna - Płouszowice-Kolonia, tylko 10 km od Lublina Powierzchnia: 6343 m | Wymiary: ok. 30 m x 230 m | Nr ewid. 582/1 Na sprzedaż wyjątkowa działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

560 696 zł51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,12m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Biała Podlaska,lubelskie

209 000 zł44 m² 4 723,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej! Na sprzedaż mieszkanie z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 44,25 metrów kwadratowych znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

2 526 078 zł196 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy w nowej inwestycji, lublin, czechów Północny Lokalizacja: lublin, czechów Północny Powierzchnia: 195,82 m2 Piętro: parter lokal 0.2 Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Lublin,lubelskie

289 000 zł26 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,7 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina rury(lsm), przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Puławy,lubelskie

215 000 zł40 m² 5 328,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 215 000 zł! Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie. Instalacje oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Marysin

Marysin,lubelskie

250 000 zł1 264 m² 197,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1264 m2 w Marysinie, gmina Jastków. Działka rolna ze złożonym wnioskiem o przekształcenie na budowlaną (mr z dopuszczeniem mn). Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okuninka

Okuninka,lubelskie

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Domek w Okunince 5 min od Jeziora Białego i centrum Na sprzedaż domek letniskowy położony w Okunince, w sektorze IV, w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

739 000 zł93 m² 7 916,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! po uzyskaniu kredytu lub przy finansowaniu gotówkowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

460 675 zł41 m² 11 195 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sielankowa

Lublin,lubelskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 65m2, użytkowej 53,36m2 na III piętrze i poddaszu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

28 000 zł1 112 m² 25,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa typu cross dock z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow. 1112 m 2 zlokalizowany Lublinie przy ul. Mełgiewskiej W magazynie były zamontowana chłodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Lublin,lubelskie

890 000 zł90 m² 9 899,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie o pow. 89,9m2 w apartamentowcu na wieniawie przy ul. Bema Salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon, otwarty pokój. Oddzielna kuchnia (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

289 000 zł32 m² 8 919,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

295 000 zł35 m² 8 443,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,94 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku z 1971 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wyzwolenia

Hrubieszów,lubelskie

299 000 zł10 820 m² 27,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna teren o powierzchni 10 820. Nieruchomość położona w Hrubieszowie przy ul. Wyzwolenia 56 obręb Podgórze , przy drodze na przejście graniczne Zosin. Cały grunt objęty.