dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszk anie w samym centrum Lublina. Mieszkanie jest funkcjonalne, bardzo ciepł e ,dobrze dosłonecznione a jego okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długie,lubelskie

1 149 000 zł211 m² 5 445,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w miejscowości Długie pod Lublinem. Niniejsza oferta dotyczy domu wolnostojącego - o powierzchni użytkowej ok. 146 m2 z dwustanowiskowym garazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Dęblin

Dęblin,lubelskie

480 000 zł58 m² 8 342,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Lublin,lubelskie

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestiżowy lokal usługowy 68 m - ul. Kołłątaja 3, lublin. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m , położoną pod jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szymanowskiego

Chełm,lubelskie

595 000 zł122 m² 4 877,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie na sprzedaż lokal o pow. 122 m2 Chełmie przy ul. Szymanowskiego 4. Nieruchomość położona jest na parterze- z bezpośrednim wejsciem od strony ulicy z dużą witryną! Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.48 m w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2019 roku. Jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarnowskiego

Chełm,lubelskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament klasy premium ul. Dr Żarnowskiego 4 Chełm Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, które oferuje więcej niż standard - ta oferta jest dla Ciebie. Do wynajęcia nowy, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

794 000 zł72 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Lublin, lsm - Osiedle Sienkiewicza | 72,20 m ul. Pana Wołodyjowskiego, lublin Piętro: 2 z 4 (blok bez windy, rok budowy 1973) Układ: - 4 pokoje (salon 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

636 939 zł62 m² 10 200,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

407 000 zł34 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie

Długie,lubelskie

950 000 zł156 m² 4 502,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w miejscowości Długie pod Lublinem (gm. Wólka, przed obwodnicą). Do sprzedania jeszcze 6 z 8 bliźniaków, a także domy wolnostojące. Niniejsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnik,lubelskie

286 000 zł36 m² 7 988,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka 35,80 m | balkon | Os. Wschód, świdnik Sprzedam komfortową, widną kawalerkę o powierzchni 35,80 m , położoną na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysokie

Wysokie,lubelskie

176 970 zł1 041 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę o powierzchni 1041 ara, położoną w malowniczej okolicy pod Zamościem. To doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca do budowy swojego wymarzonego domu lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na czwartym piętrze w ocieplonym bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Majdan

Zamość,lubelskie

270 000 zł1 610 m² 167,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Zamościu, przy ul. Majdan, w okolicy numerów 128 i 138. Doskonała lokalizacja zaledwie 8 minut samochodem do centrum miasta gwarantuje komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Chrustne

Chrustne,lubelskie

5 850 000 zł30 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki pod zabudowę przemysłowo-usługową położone w gminie Ryki przy węźle trasy ekspresowej Warszawa- lublin i trasie wojewódzkiej o łącznej powierzchni 30000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

431 732 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

53,75 zł/m²80 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca na swój biznes w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie? Prezentujemy lokal o powierzchni 80 m przy ul. Bursztynowej, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

1 600 zł36 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,5 m2 położone na 10 piętrze w bloku przy ulicy Okrzei 18. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nasutów

Nasutów,lubelskie

779 000 zł111 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! ( Masz czas na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Chełm,lubelskie

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem Chełm, ul. Połaniecka Szukasz swojego pierwszego mieszkania, w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Balladyny. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

564 096 zł59 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania gotowe do wykończenia! Spotkania na budowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

779 000 zł111 m² 7 009,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocja gratis klimatyzacja 3,5 kw! ( instalacja wraz ze sprzętem) jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płouszowice

Płouszowice,lubelskie

390 000 zł1 600 m² 243,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w miejscowości Płouszowice na terenie gminy Jastków, o powierzchni 1600 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 40 m x 40 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

401 598 zł40 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

279 000 zł700 m² 398,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 700 m , zabudowana domkiem rekreacyjnym z 2009 roku, położona w sąsiedztwie jeziora Rogóźno (gmina Ludwin, powiat łęczyński) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

930 000 zł128 m² 7 280,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojący parterowy o pow. 127,74m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Bychawka Trzecia na działce o pow. 1150m2. Dom składa się z: parter: - pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego w świetnie skomunikowanej części Lublina Tatary, ul. Motorowa 1. To doskonała propozycja pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

425 000 zł33 m² 12 986,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie przy ul. Głębokiej 10 minut pieszo od umcs, uniwersytetu Przyrodniczego, politechniki Lubelskiej i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie o powierzchni 32,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

898 999 zł128 m² 7 014,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Okazja dom skrajny! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osówka

Osówka,lubelskie

1 350 000 zł285 m² 4 729,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Oferta sprzedaży domku wolnostojącego o powierzchni całkowitej 285,46m2 w malowniczej miejscowości Osówka gmina Niemce. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

367 200 zł36 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

899 000 zł128 m² 7 014,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Lublin,lubelskie

549 777 zł50 m² 10 899,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Nowy Felin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

519 370 zł59 m² 8 810,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,95m2, zlokalizowane blisko centrum Lublina, przy ulicy Lwowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

437 777 zł39 m² 11 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

949 600 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 13 o pow. 94,96 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na poddaszu w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mętów

Mętów,lubelskie

495 000 zł1 292 m² 383,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Mętów (gm. Głusk) o powierzchni 1292 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku tuż pod miastem, jest to.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij