dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Lublin,lubelskie

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

267 000 zł35 m² 7 583,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 35,21m2, 300 metrów od wsei na ul. Mełgiewskiej! Mieszkanie jest położone w niskim bloku z cegły po termomodernizacji z parkingiem przy budynku! Ważne: - odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

1 490 276 zł159 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 158 m , zlokalizowana na trzecim piętrze (4. kondygnacja) nowoczesnego budynku z 2014 roku. Obiekt wyróżnia się kameralnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z funkcjonalnym układem i dużym balkonem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Lublin,lubelskie

50,02 zł/m²458 m² 22 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 458 m2, zlokalizowany w całkowicie zmodernizowanym budynku w Lublinie w bliskiej odległości Dworca pkp i Metropolitarnego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

399 000 zł38 m² 10 608,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul.Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

27,27 zł/m²33 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

2 100 000 zł690 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

To dom, który daje poczucie przestrzeni i swobody - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokie sufity, duże okna i otwarte widoki na zieleń sprawiają, że każdego dnia można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeskiej

Lublin,lubelskie

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Magdaleny Brzeskiej 8. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego kameralnego bloku, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

315 000 zł31 m² 10 161,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 31,19 m , położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Jana Sawy 8 w Lublin. Idealna propozycja pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

455 000 zł48 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 3 pokoje w sercu lsm - gotowe do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż przytulne i świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany

Lublin,lubelskie

8 909 000 zł1 638 m² 5 438,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, dwusekcyjny kompleks magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1638,89 m2 (w tym 1423,85 m2 hali i 197,42 m2 biura), zlokalizowany w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Jagodno,lubelskie

128 000 zł360 m² 355,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kameralna nieruchomość rekreacyjną położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach jeziora Zagłębocze. Zaledwie 100 metrów do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Chełm,lubelskie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w Chełmie przy ul. Narutowicza w ścisłym centrum miasta. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bychawka Trzecia

Bychawka Trzecia,lubelskie

149 000 zł1 502 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1502m2 zlokalizowana w miejscowości Bychawka Trzecia. Trzecia linia zabudowy. Nieruchomość oddalona od granic Lublin o jedyne 9km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Lublin,lubelskie

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie O powierzchni 35 m | śródmieście Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze przy ulicy Czwartek 17, zaledwie kilometr od Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

300 000 zł7 519 m² 39,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Rudka Kozłowiecka na terenie gminy Niemce, o powierzchni 7519 m2. Działka znajduje się w 2 lini zabudowy Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

2 380 zł39 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z wc. Do mieszkania przynależy loggia i duży ogródek. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Lublin,lubelskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu na Osiedlu Piastowskim - w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych do życia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Czerniejów-Kolonia

Czerniejów-Kolonia,lubelskie

250 000 zł2 097 m² 119,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości Czerniejów-Kolonia (gm. Jabłonna) o powierzchni 2097 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w cichym zakątku pod miastem, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zamość

Zamość,lubelskie

378 741 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | 54,89 m + ogródek | bez pcc | Zamość Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami | Lublin, ul. Broniewskiego Gotowiec inwestycyjny + miejsce do zamieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, który został podzielony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Mariańska

Lublin,lubelskie

1 100 zł69 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:650 zł

Pokoje do wynajęcia Lublin, czechów, ul. Mariańska 9 Do wynajęcia pokoje w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mariańskiej 9 w Lublinie (dzielnica Czechów). Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tereszyn,lubelskie

350 000 zł1 494 m² 234,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1494 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Tereszynie /k Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 32mx45m W piątej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romantyczna

Lublin,lubelskie

546 000 zł73 m² 7 489,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w niskim bloku przy ul.Romantycznej w Lublinie. Lokal posiada fantastyczny układ pomieszczeń umożliwiający wszechstronną aranżacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna 15-arowa działka budowlana w Nasutowie, gm. Niemce. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: wymiary: powierzchnia 1500 m2, boki ok. 20x75m - w kształcie prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Lublin,lubelskie

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na pierwszym piętrze domu przy ul. Nadrzecznej. Nieruchomość jest nieumeblowana co daje możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

579 000 zł58 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maryniów

Maryniów,lubelskie

449 900 zł112 m² 3 434,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Serdecznie zapraszam do prezentacji domu, który mieści się w Maryniowie gmina Milejów. Powierzchnia całkowita to około 130 metrów kwadratowych, parterowy, podpiwniczony, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34.77m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wolińskiego, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pszenna

Chełm,lubelskie

150 000 zł3 073 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 0,30 Ha w spokojnej czesci miasta. Lokalizacja: miasto Chełm ul. Pszenna Powierzchnia:0,3073 ha (3073m ) Status: zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

449 000 zł61 m² 7 408,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. S. Okrzei. W skład nieruchomości zalcizamy: 4 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemborzycka

Lublin,lubelskie

453 907 zł36 m² 12 732,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 35,65 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skowronkowa

Lublin,lubelskie

950 000 zł100 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwu lokalowy o pow całkowitej 99,76 m2 w Lublinie ul. Skowronkowa, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dominów

Dominów,lubelskie

432 432 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,68 m z balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji w Dominowie, na obrzeżach Lublina. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Lublin,lubelskie

1 807 050 zł172 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu lub pewnej inwestycji pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 172,1 m , zlokalizowany w nowo powstałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka | Węglin Południowy | ul. Kwarcowa Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku. Kawalerka położona jest na 4. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krępiec

Krępiec,lubelskie

299 000 zł1 350 m² 221,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 1350 m2 zlokalizowana w miejscowości Krępiec. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to idealna propozycja na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy Bursztynowej 32. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi.