dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Krańcowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr F o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

1 505 000 zł4 300 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż, położona w strefie inwestycyjnej w Świdniku powierzchnia ok 4300 m2 działka płaska kształt nieregularny, położona przy drodze asfaltowej przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Komarne

Komarne,lubelskie

72 000 zł3 816 m² 18,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3816 m położona w miejscowości Komarne, gm. Parczew w samym sercu chronionego obszaru Dolina Tyśmienicy, tuż przy rzece, z bezpośrednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

600 000 zł66 m² 9 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,5 m2 (po podłodze ponad 70m2), położone w Lublinie przy ul. Turystycznej, w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Nałęczów,lubelskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w centrum Nałęczowa o powierzchni 1000 m2. Kształt nieregularny. Wymiary w przybliżeniu: 19 m - szerokość, 53 m - długość (dłuższy bok) Media: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Lublin,lubelskie

1 198 700 zł75 m² 15 914,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną - w pełni zaadaptowany i wykończony lokal gastronomiczny o powierzchni 75,23 m2, zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

589 684 zł42 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Atuty inwestycji: mieszkanie z balkonem Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sienna

Lublin,lubelskie

6 500 000 zł990 m² 6 565,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż

Lokal 990 m idealny pod działalność biurową I medyczną ul. Sienna, lublin Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 990 m z przeznaczeniem biurowym oraz medycznym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

465 000 zł1 285 m² 361,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1285 m2 w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia (gmina Niemce). Wjazd na działkę od strony pn-zach poprzez drogę wewnętrzną (udział).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

723 078 zł71 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 36,46m2. Łazienka z wc 4,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lublin,lubelskie

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka,lubelskie

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 99,82 m2 (91,46 m2 pow. użytkowej) Działka 386 m2. Dwa miejsca parkingowe w cenie. Inwestycja jest już zrealizowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Lublin,lubelskie

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe z widokiem na zieleń. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubartów

Lubartów,lubelskie

2 300 000 zł957 m² 1 702,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż: hotel z restauracją - okolice Lubartowa, przy dk19 Oferujemy na sprzedaż prosperujący obiekt hotelowo-gastronomiczny o łącznej powierzchni 957 m , usytuowany na działce 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Brzeskiej

Lublin,lubelskie

750 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Pokoje do wynajęcia Lublin, lsm Rury, ul. Magdaleny Brzeskiej Do wynajęcia pokoje w przestronnym mieszkaniu 5-pokojowym, zlokalizowanym w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

597 878 zł43 m² 13 888 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

384 000 zł43 m² 8 868,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tatary, ul. Przyjaźni 2 pokoje - 43,3 mkw do zamieszkania ____________________________ Do sprzedania mieszkanie na parterze w bloku o niskiej zabudowie w Lublinie, ul. Przyjaźni 9 - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

485 000 zł40 m² 12 207,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,73 m2 zlokalizowane w dzielnicy Węglinek przy ul. Kwarcowej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,81 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni urządzona kawalerka położona przy ul. Kwarcowej w Lublinie (węglin Południowy) Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na 4. piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krężnica Jara,lubelskie

279 000 zł2 300 m² 121,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki budowlane położone w miejscowości Krężnica Jara, gmina Niedrzwica Duża, 15 min od Lublina. Działki nr 24/2 i 24/3 sprzedawane są razem za cenę 279.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

35 zł/m²456 m² 15 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w biurowcu po generalnym remoncie. Lokale znajdują się na 1 piętrze, powierzchnia 456 m2, 20 pokoi i 2 toalety, lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Lubartów,lubelskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna z osprzętem, wymieniona instalacja wod- kan., nowe pomalowane tynki gipsowe, nowe kompletne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

514 070 zł39 m² 13 104 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Na sprzedaż l okal inwestycyjny o pow. 25,05 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Śródmieściu Lublina - ul. Nowy Świat. Idealna propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemce

Niemce,lubelskie

180 000 zł1 098 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1098 m2. Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Niemce. Media : woda, prąd, kanalizacja Wymiary działki : szerokość 56,3 m, długość 19,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

525 000 zł49 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie na ul. Nowy Świat o powierzchni 48,51 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

28 800 000 zł80 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w strefie aktywności gospodarczej o pow. 80000 m 2. W mpzp - teren przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwaskowa Góra

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 699 000 zł154 m² 11 032,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 221 m²

Najlepsza lokalizacja na własny użytek lub ekskluzywny wynajem. Z okien poddasza rozpościera się wyjątkowy widok na kazimierski Rynek i Powiśle. Prezentujemy stylowy, klasyczny kazimierski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

572 047 zł41 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Atuty inwestycji: mieszkanie z loggią Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.