dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dominów,lubelskie

450 898 zł52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 52,43mkw. Mieszkanie nr 14 Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

538 500 zł56 m² 9 699,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Buczyce

Stare Buczyce,lubelskie

475 000 zł117 m² 4 059,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 674 m²

Na sprzedaż: gospodarstwo Agroturystyczne w miejscowości Stare Buczyce, gmina Janów Podlaski, powiat bialski, województwo lubelskie. Obiekt położony jest w sercu Parku Krajobrazowego "podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

535 000 zł52 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Słoneczne czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Migdałowa

Lublin,lubelskie

546 000 zł39 m² 14 152,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.58 m , usytuowane na parterze budynku z 2025r. Kameralne osiedle Narcyzowe w dzielnicy Ponikwoda. Inwestycja usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

519 000 zł61 m² 8 550,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na parterze - Lublin, czuby | 60,70 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , usytuowane na parterze niskiego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dominów

Dominów,lubelskie

440 000 zł1 790 m² 245,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 1790 m2. Powiat: lubelski. Gmina: głusk. Miejscowość: dominów. Działka leży przy drodze utwardzonej, jest płaska i ma kształt zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

744 000 zł78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 77,50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 23,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w jednym z najbardziej cenionych miejsc w Zamościu na Brązowym Osiedlu przy ul. Wyszyńskiego. To wyjątkowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

980 000 zł137 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 3 Domy połączone garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

2 274 600 zł3 791 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3791 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

639 000 zł62 m² 10 224 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, w bloku z 2000 roku Mieszkanie jest w dobrym stanie. Położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul. Króla Rogera w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borowa

Krasnystaw,lubelskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę domu położonego przy ulicy Borowej w Krasnymstawie, oddalony zaledwie około 2 km od centrum miasta. To nieruchomość o ogromnym potencjale, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

506 348 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,16 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

641 606 zł65 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 65,47 m2 położone na trzecim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Powstania Styczniowego

Radzyń Podlaski,lubelskie

100 000 zł1 242 m² 80,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane przy ul. Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim. Wszystkie media dostępne w pasie drogowym ul. Powstania Styczniowego: sieć wodociągowa, sieć kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

660 000 zł68 m² 9 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 67,90m2. Mieszkanie usytuowane jest na Parterze w niskim bloku z 2006r, zlokalizowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dominów,lubelskie

457 794 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 52,62 mkw. Mieszkanie nr 33 Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Balladyny na osiedlu Słowackiego (lsm). Do mieszkania przynależy piwnica. Skład nieruchomości: - salon z aneksem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jaśminowa

Turka,lubelskie

41 000 zł20 m² 2 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości Zbigniewa Wrony ogłasza sprzedaż z wolnej ręki garażu nr G2 położonego przy ul. Jaśminowej 2C w miejscowości Turka, dla którego Sąd Rejonowy Lublin Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Turka,lubelskie

253 000 zł57 m² 4 438,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Zbigniewa Wrony ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 6 położonego przy ul. Jaśminowej 2C w miejscowości Turka, dla której Sąd Rejonowy Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

650 000 zł81 m² 8 014,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne, przestronne, bezczynszowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta. 81 metrów, 3 ustawne, przestrzenne pokoje, 2 balkony (ekspozycja północ i południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

390 000 zł41 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,95m2 położone w Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajdują się: 3 pokoje, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żulin

Żulin,lubelskie

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W ofercie dom parterowy jednorodzinny, składający się z ganku, korytarza z którego wchodzi się do następujących pomieszczeń: spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dominów,lubelskie

1 190 000 zł176 m² 6 749,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 2c Domy połączone garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

119 000 zł5 231 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w bliskim sąsiedztwie (3 km) kazimierskiego Rynku, gdzie spokój, zieleń i czyste powietrze są na wyciągnięcie ręki ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kolonia Góra Puławska

Kolonia Góra Puławska,lubelskie

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona, szeroka działka budowlana o powierzchni 2000 m z możliwością podziału na dwie mniejsze, w spokojnej, zielonej okolicy Kolonii Góra Puławska zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płouszowice-Kolonia

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż elegancki dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m , usytuowany na przepięknej działce o powierzchni 2000m2. Nieruchomość położona w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Buczyce

Stare Buczyce,lubelskie

310 000 zł8 818 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki z drewnianym budynkiem, objęte mpzp o łącznej powierzchni 8818 m . Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Buczyce, gmina Janów Podlaski, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipsko

Lipsko,lubelskie

349 000 zł152 m² 2 803,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment A) o powierzchni 151,60 m czeka na nowego właściciela! Położony na działce o powierzchni 493 m (0,0493 ha), oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

1 099 000 zł127 m² 8 624,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek wolnostojący, parterowy, murowany, częściowo podpiwniczony, handlowo-usługowy, położony na os. Czuby wśród budynków wielorodzinnych. Lokal o powierzchni użytkowej 127,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeszewskiego

Lublin,lubelskie

860 000 zł103 m² 8 349,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 103 m , łączący przestronność, nowoczesny design i komfort codziennego życia. Układ pomieszczeń: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 290 000 zł320 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbany, wolnostojący dom w spokojnej dzielnicy Sławinek. Dom wybudowany w 1995 r. ocieplony styropianem 15 cm. Kryty blacho dachówką. Dużym plusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 2000 m2 położona w miejscowości Wojciechów. Działka w kształcie rombu. Wymiary w przybliżeniu: 22,00 m (pod kątem prostym 17,00 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w Nowinach k. Lublina, o wysokim standardzie wykonania, idealny dla rodziny ceniącej spokój, bezpieczeństwo oraz bliskość miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wisznicka

Radzyń Podlaski,lubelskie

340 000 zł48 m² 7 048,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m , usytuowane na 1 piętrze w doskonale skomunikowanej części Radzynia Podlaskiego przy ul. Wisznickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie które przedstawiam to idealna propozycja dla młodych rodzin lub par szukających swojego pierwszego "M" do którego natychmiast można się wprowadzić. Nieruchomość jest podzielona na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od początku marca lub kwietnia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Dziesiąta. 2800 zł ze wszystkimi opłatami! W pełni wyposażone, wszystkie meble, sprzęt agd i rtv!.