dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

442 960 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19,30 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

96 000 zł15 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Lublin,lubelskie

1 400 000 zł261 m² 5 357,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 1989 r. o pow. całkowitej 261,30m2, użytkowej 187,65m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pałecznica-Kolonia

Pałecznica-Kolonia,lubelskie

190 000 zł2 992 m² 63,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam , na sprzedaż działka budowlana o powierzchni niespełna 30arów w miejscowości kolonia Pałecznica , gmina Niedźwiada. Położona jest na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Lublin,lubelskie

699 000 zł79 m² 8 893,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. Feliksa Nowowiejskiego, w malowniczej dzielnicy Czechów Południowy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podzamcze

Podzamcze,lubelskie

198 000 zł6 057 m² 32,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę domu, w spokojnej zielonej okolicy? Sprawdź tę ofertę. Lokalizacja Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w łęczyńskim Podzamczu w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

599 000 zł51 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ul. Gęsia - 3 pokoje, dwustronne, balkon i duża komórka lokatorska Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,17 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

617 009 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,09 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

649 539 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dominów,lubelskie

980 000 zł137 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 1.c Domy połączone garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Lublin,lubelskie

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,50 m , położonego w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej części miasta - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Idzikowska

Wola Idzikowska,lubelskie

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:857 m²

NA sprzedaż - dom wolnostojący - wola idzikowska, gm. Fajsławice Lokalizacja: blisko Fajsławic - sklepy, szkoła, urząd gminy i kościół w zasięgu kilku minut Powierzchnia użytkowa domu: 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dąbrowica,lubelskie

970 000 zł168 m² 5 773,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Wolnostojący dom - dla jednej lub dwóch rodzin - z piękną działką blisko miasta. Dwa osobne wejścia do domu. Możliwość wydzielenia drugiej działki pod budowę domu. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Władysława Jagiełły

Zamość,lubelskie

198 000 zł876 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedana Lokalizacja: ul. Jagiełły, os. Powiatowa-Królów , Miasto Zamość dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Kanalizacja: miejska Prąd: na działce Gaz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zarudzie

Zarudzie,lubelskie

799 000 zł252 m² 3 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 125 m²

Dom w bardzo dobrym stanie, położony na zadbanej i dużej działce w miejscowości Zarudzie, gm. Nielisz. Oprócz domu na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przechodnia

Włodawa,lubelskie

343 631 zł69 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 4- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Nieruchomość znajduje się we Włodawie, przy ul. Przechodniej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

3 975 600 zł6 626 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 6626 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Dominów,lubelskie

499 000 zł48 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 48,31m2, w pełni wyposażone i umeblowane z balkonem. Do mieszkania należy miejsce parkingowe wraz z komórką lokatorską dodatkowo płatne (30 000) Czynsz to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Lublin,lubelskie

522 546 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,94 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł61 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Puławy,lubelskie

220 000 zł40 m² 5 452,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie 40,35 m Puławy, ul. Leśna 25. Nowa cena: 220 000 zł! Dobra propozycja dla osób szukających jasnego, funkcjonalnego mieszkania w rozsądnej cenie. Instalacje oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baszki

Baszki,lubelskie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowy, wygodny dom w zabudowie bliźniaczej w Baszkach k. Ciecierzyna. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Lublina 3 km od wjazdu na S19 oraz 8 km od Ikei. Dojazd możliwy zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

405 314 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34,06m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janówek

Janówek,lubelskie

78 500 zł682 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowią działki budowlane położone w miejscowości Janówek, w gminie Mełgiew. Oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane, usytuowane w II oraz III linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalno-użytkowy do wynajęcia z fakturą vat Do wynajęcia nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni niespełna 21 m2 z dużym balkonem i klimatyzacją. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Poniatowa,lubelskie

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu położone w Poniatowej przy ul. Żeromskiego. Składa się z dwóch pokoi oddzielnej kuchni oraz łazienki z toaletą. Salon ma pow. 19,3m2, sypialnia 13,8m2, kuchnia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Swoboda

Swoboda,lubelskie

185 000 zł1 092 m² 169,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1092 m2 położona w miejscowości Swoboda (koło Leonowa). Od granic Lublina do tego miejsca jest 13 km. Nr działki 265/9. Teren zabudowy jednorodzinnej mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowina

Borowina,lubelskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 505 m²

Dom - Borowina, gm. Stanin na działce budowlanej 3505 m Na sprzedaż dom zlokalizowany na dużej działce w miejscowości Borowina, gmina Stanin, powiat łukowski. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

489 600 zł48 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie: budynek jest docieplony i odnowiony , wszystkie instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sławacinek Stary

Sławacinek Stary,lubelskie

165 000 zł1 400 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Mamy do wyboru 3 opcje: 1) 1400m2 (cena dotyczy właśnie tej działki) #rezerwacja# 2) 1450m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Lublin,lubelskie

554 000 zł56 m² 9 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1999 roku, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

399 000 zł53 m² 7 571,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,70m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2010r. przy ulicy Sieroszewskiego. Umeblowana kuchnia oraz przedpokój. Salon i drugi pokój do umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

653 874 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,74 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Lublin,lubelskie

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żołnierzy I AWP

Białopole,lubelskie

109 000 zł3 002 m² 36,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks 4 działek o powierzchni od 3002 m2 do 4842 m2 w cichej i zielonej okolicy. Każda działka jest częściowo zalesiona co jeszcze bardziej podnosi komfort i daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

421 050 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 500 000 zł117 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa propozycja! 5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.