dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w Nowinach k. Lublina, o wysokim standardzie wykonania, idealny dla rodziny ceniącej spokój, bezpieczeństwo oraz bliskość miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wisznicka

Radzyń Podlaski,lubelskie

340 000 zł48 m² 7 048,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m , usytuowane na 1 piętrze w doskonale skomunikowanej części Radzynia Podlaskiego przy ul. Wisznickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie które przedstawiam to idealna propozycja dla młodych rodzin lub par szukających swojego pierwszego "M" do którego natychmiast można się wprowadzić. Nieruchomość jest podzielona na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od początku marca lub kwietnia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Dziesiąta. 2800 zł ze wszystkimi opłatami! W pełni wyposażone, wszystkie meble, sprzęt agd i rtv!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

509 850 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! zniżki sięgają nawet do 80000zł Przy zakupie 1 mieszkania! nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafirowa

Lublin,lubelskie

1 600 zł45 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,03m2 na I piętrze / z IV w budynku z 2001 r. w Lublinie, ul. Szafirowa. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny (kanapa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

950 000 zł76 m² 12 524,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu niskiej zabudowy segmentów w dzielnicy Ponikwoda, ul. Kosynierów. Przestrzeń zaprojektowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Poniatowa,lubelskie

312 900 zł57 m² 5 508,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Poniatowej przy ul. Żeromskiego. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, dwóch łazienek toaletą. Dwa pokoje o pow. 17,6m2 oraz 16,7m2, kuchnia 6,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Śląska

Zamość,lubelskie

121 200 zł606 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Śląska, os. Karolówka, zamość dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: do 100m Woda: do 100m Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzywa

Zamość,lubelskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferuję na sprzedaż dom znajdujący się w dzielnicy Nowe Miasto. Dom jest piętrowy około 145 m2, docieplony, okna plastikowe. Składa się z dwóch odrębnych mieszkań. Każde z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

384 714 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! cena niezależnie od piętra 9900zł/m2 bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kisielewskiego

Lublin,lubelskie

799 000 zł86 m² 9 335,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,59m2 na II piętrze z III w bloku z 2001 r. - czechów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

450 075 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 52,95 mkw. Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Lublin,lubelskie

615 000 zł80 m² 7 640,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Lublina ul. Zamojska. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, na rogu ul. Bernardyńskiej i Zamojskiej. Główne wejście znajduje się od ulicy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Lublina

Lublin,lubelskie

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Rejowiec Fabryczny,lubelskie

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m położone w centrum miasta przy ul. Parkowej w Rejowcu Fabrycznym. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Puławy,lubelskie

17 000 000 zł1 000 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Główna dzielnica Puław, budynek 4 kondygnacyjny w raz z niezabudowaną działką o powierzchni 2000 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipsko

Lipsko,lubelskie

329 000 zł122 m² 2 696,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Prezentujemy przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment C) o powierzchni 122 m , usytuowany na działce o powierzchni 329 m (0,0329 ha). Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Zamość,lubelskie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , znajdujące się przy ul. Wojska Polskiego 2b w Zamościu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dominów,lubelskie

850 000 zł156 m² 5 452,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 156 mkw. nr budynku 2. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskich

Lublin,lubelskie

450 000 zł41 m² 11 094,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,56 m , położone w zielonej i spokojnej części Lublina - dzielnicy Wrotków, przy ul. Nałkowskich 103. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Snopków,lubelskie

495 000 zł63 m² 7 913,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 62.55 m , usytuowane na parterze budynku nowoczesnej inwestycji Snopków Park, zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dominów,lubelskie

602 886 zł68 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 52,43mkw. Mieszkanie nr 19 Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konopnica

Konopnica,lubelskie

519 000 zł2 326 m² 223,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2326 m z wydanym pozwoleniem na budowę i wz, położoną w prestiżowej miejscowości Konopnica. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

638 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą przy ul. Dunikowskiego (dzielnica Dziesiąta, lublin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Romera

Lublin,lubelskie

299 000 zł29 m² 10 149,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Komfortowe, funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego bloku. Na nieruchomość składa się z przestronny pokój około 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Żabia Wola,lubelskie

583 510 zł2 537 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-produkcyjna nr 174/2 o pow. 2537m2 Żabia Wola gmina Glusk. O nieruchomości: szerokość działki: 28,4 m2. Pierwsza linia zabudowy przy drodze asfaltowej. Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Dominów,lubelskie

602 886 zł68 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 67,74 mkw w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie. Dojazd mpk Lublin Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kaznów-Kolonia

Kaznów-Kolonia,lubelskie

65 000 zł1 095 m² 59,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek z wydanymi warunkami zabudowy! Znajdują się w miejscowości Kaznów Kolonia. Miejscowość położona 36 km od Lublina, 16 km od Lubartowa, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagrządki

Jeziernia,lubelskie

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jeziernia Zagrządki, w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do Tomaszowa Lubelskiego. Otoczenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

299 000 zł30 m² 10 104,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 29,59 m2, położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 1995 roku przy ulicy Samsonowicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

509 700 zł48 m² 10 574,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,2 m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedlu Prusa - 5 minut od Politechniki Lubelskiej oraz blisko Miasteczka Akademickiego. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tuwima

Krasnystaw,lubelskie

469 000 zł181 m² 2 591,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 6-pokojowego domu szeregowego przy ul. Tuwima w Krasnymstawie , idealnego zarówno dla dużej rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

50 zł/m²389 m² 19 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem dostępna jest przestronna sala reprezentacyjna o imponującej powierzchni wynoszącej 389 m2. To wyjątkowe pomieszczenie nadaje się doskonale do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

319 999 zł26 m² 12 075,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rabinówka

Rabinówka,lubelskie

98 000 zł1 003 m² 97,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m w malowniczej miejscowości Rabinówka, zaledwie 3 km od Tomaszowa Lubelskiego. To idealne miejsce na budowę domu dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Uściąż

Uściąż,lubelskie

149 000 zł1 804 m² 82,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1800 m z niedużym, murowanym, dwuizbowym domkiem, położona w Uściążu zaledwie 6 km od kazimierskiego Rynku. Spokojne miejsce z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 10 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027