dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kolonia Góra Puławska

Kolonia Góra Puławska,lubelskie

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona, szeroka działka budowlana o powierzchni 2000 m z możliwością podziału na dwie mniejsze, w spokojnej, zielonej okolicy Kolonii Góra Puławska zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zamość

Zamość,lubelskie

137 425 zł1 195 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 11,95 ara w miejscowości Płoskie, numer 602/23. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy. Działka jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

619 000 zł70 m² 8 893,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe, bezczynszowe, mieszkanie o powierzchni 69,6 m2, z ogródkiem ( ok.137 m2) i strychem ( ok. 45 m2) oraz oddzielną, prywatną klatką schodową, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wyzwolenia

Lublin,lubelskie

817 000 zł102 m² 7 980,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego bliźniaka w Lublinie (dziesiąta). To propozycja idealna dla osób poszukujących komfortowego domu z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ulan Duży

Ulan Duży,lubelskie

205 000 zł100 m² 2 050 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy (budynek po sklepie) 100 m. kw. wynajmę lub sprzedam. Prąd, woda. Stan dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jabłonna Pierwsza

Jabłonna Pierwsza,lubelskie

172 000 zł1 000 m² 172 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 8 działek budowlanych wyodrębnionych w granicach działki nr. 510 w super lokalizacji, w drugiej linii zabudowy, za rzeką Czerniejówką, około 150m od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Narutowicza

Zamość,lubelskie

21 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: ul. Narutowicza, zamość Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 70 mkw usytuowany na parterze w ładnie prezentującym się budynku wolno stojącym położonym przy bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Lublin,lubelskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane na 3. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku przy ul. Kaliskiej na lubelskim lsm-ie. To jedna z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nataszy

Lublin,lubelskie

857 133 zł95 m² 8 987,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

475 000 zł45 m² 10 485,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Tatary. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w bloku. Mieszkanie: mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lubelska

Lubartów,lubelskie

21,91 zł/m²730 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 730 metrów kwadratowych, zlokalizowany w samym centrum Lubartowa, przy ul. Lubelskiej 1, czyli głównej i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

24 300 zł900 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobrze zlokalizowany magazyn o pow. 900 m2 w Lublinie, boczna ul. Turystycznej , 4 min od obwodnicy. 10 min. od Lotniska. Magazyn Wysokość magazynu - 9 - 10 Suwnica 5 ton, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarzębinowa

Lublin,lubelskie

749 000 zł99 m² 7 580,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie we współdomu na Ponikwodzie - 141,9 m powierzchni całkowitej przestrzeni dla Rodziny i Biznesu! Bezczynszowe Lokalizacja: lublin, dzielnica Ponikwoda, ul. Jarzębinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Rezydencja Ogród Saski, ul. Wieniawska, lublin Opis mieszkania: powierzchnia 36 m Oddzielna sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka w przedpokoju Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

563 610 zł62 m² 9 070 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

975 000 zł92 m² 10 620,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w południowo-zachodniej części Lublina, która świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

388 211 zł39 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

419 000 zł38 m² 10 925,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w 2024r. w Lublinie - Tatary, ul. Motorowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszetyckiego

Lublin,lubelskie

603 200 zł59 m² 10 302,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,55 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina - Czechów Południowy. Mieszkanie znajduje się blisko uczelni: uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Okuninka,lubelskie

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 285 m²

NA sprzedaż dwa domki letniskowe nad jeziorem białym Okuninka, gmina Włodawa, powiat włodawski, województwo lubelskie. Działka - prawie 23 ary! Lokalizacja: okuninka, powiat włodawski, gmina Włodawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wólka Łózecka

Wólka Łózecka,lubelskie

95 000 zł54 m² 1 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu/ adaptacji w malowniczej miejscowości Wólka Łózecka, idealnej dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Snopków,lubelskie

555 555 zł56 m² 9 974,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe mieszkanie ( rok budowy 2025) wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 55,7 m2. Mieszkanie znajduje się zaledwie 10 min od centrum Lublina w miejscowości Snopków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Lublin,lubelskie

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kamienicy przy ul. Młyńskiej - świetna lokalizacja, tuż przy Dworcu Metropolitalnym Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona na 1 piętrze kamienicy po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

469 000 zł31 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne na start, pod wynajem, dla singla lub pary - mieszkanie 2-pokojowe z szybkim dojazdem do Centrum Lublina (osiedle Nałęczowska, sławinek). Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

463 000 zł64 m² 7 234,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 77m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Polinów

Polinów,lubelskie

95 985 zł2 133 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących spokój, przestrzeń i kontakt z naturą. Działka znajduje się miejscowości Polinów oddalonej zaledwie o 5 km od Janowa Podlaskiego. Janów Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Polinów

Polinów,lubelskie

84 645 zł1 881 m² 45 zł/m²

 

 

 

Chełm,lubelskie

1 085 000 zł264 m² 4 109,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Gotowy warsztat samochodowy na sprzedaż Chełm, ul. Rejowiecka! Trzy niezależne stanowiska | rozbudowany budynek | pełna infrastruktura | Gotowy warsztat samochodowy na sprzedaż Chełm, ul. Rejowiecka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turowola-Kolonia

Turowola-Kolonia,lubelskie

929 000 zł168 m² 5 529,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Turowola-Kolonia o powierzchni użytkowej wynoszącej 168 m2 (wraz z garażem), usytuowany na ogrodzonej (siatką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

109 000 zł1 400 m² 77,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1400 m2. Położona w miejscowości Kozłówka, gmina Kamionka - Bardzo urokliwa okolica. Działka oznaczona w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

749 000 zł59 m² 12 710 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie smart przy ul. Bukszpanowej Nowoczesny blok z 2021 roku Prezentujemy wyjątkową ofertę funkcjonalne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 58,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł37 m² 13 435,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w centrum + miejsce parkingowe w zamkniętym bramą podwórzu. Mieszkanie jest ciepłe i wyjątkowo ekonomiczne w utrzymaniu - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

479 000 zł48 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Lokalizacja: lublin, lsm, ul. Balladyny 2 Metraż: 47,60 m2 Piętro: 1/4 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 479 999 zł opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

259 000 zł48 m² 5 351,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu bardzo widne mieszkanie w Łęcznej przy ul. Staszica. Jego powierzchnia użytkowa to 48,4 m2. Lokal jest rozkładowy o układzie północ-południe i zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodowskiej

Chełm,lubelskie

330 000 zł58 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w centrum Chełma- ul. Jadwigi Młodowskiej! Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lublin,lubelskie

2 500 zł47 m² 53,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokoje na ul. Wieniawskiej w Lublinie Mieszkanie o powierzchni 46,76 m2 położone jest na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Ogród Saski w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

2 900 zł51 m² 56,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Cyrkoniowej Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon, 2 sypialnie (jedna z balkonem), łazienka z wc oraz przedpokój. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Żdżary

Żdżary,lubelskie

179 000 zł2 176 m² 82,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap tej niespotykanej okazji, aby stać się właścicielem wyjątkowej działki w cudownej, spokojnej lokalizacji, która oferuje doskonałe warunki do życia oraz możliwość cieszenia się.