dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

652 188 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 36,46m2. Łazienka z wc 4,43m2 z wyjściem na balkon. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Lublin,lubelskie

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kamienicy przy ul. Młyńskiej - świetna lokalizacja, tuż przy Dworcu Metropolitalnym Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona na 1 piętrze kamienicy po termomodernizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Romantyczna

Puławy,lubelskie

478 400 zł598 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyne takie działki W puławach W ofercie do sprzedaży dwie działki budowlane zlokalizowane obok siebie o powierzchniach: 598m2 i 561m2. Działki w bardzo dobrej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

349 007 zł1 965 m² 177,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z przyłączonym prądem i wodą w Cholewiance tylko 3 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym Na sprzedaż działka o powierzchni 1965 m przeznaczona w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

80 zł/m²384 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fulmana

Lublin,lubelskie

449 900 zł50 m² 8 908,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,5m2 położone w Lublinie przy ulicy Biskupa Mariana Fulmana na Wrotkowie. Lokal jest położony na wysokim parterze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Tysiąclecia

Biała Podlaska,lubelskie

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po remoncie, z duszą, gotowe na nowe rozdziały może właśnie Twoje. Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów, jest po generalnym remoncie i znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł42 m² 11 885,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwajcarska

Lublin,lubelskie

699 000 zł72 m² 9 776,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Agenci Nieruchomości - doceniam Waszą pracę, ale to mieszkanie chcę sprzedać samodzielnie. Dziękuję za uszanowanie. Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Szwajcarskiej Nieruchomość o powierzchni 71,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł102 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma tarasami w dzielnicy Bronowice osiedle Pogodna Poziom I - salon z wyjściem na taras - pokój - oddzielna kuchnia (zabudowa i sprzęt agd) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

42,71 zł/m²70 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Wylotówka z Lublina na ulicy Turystycznej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niski budynku! Powierzchnia biura to 70m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na 7 piętrze w bloku przy ulicy Głębokiej 8. Budynek jest zamykany, posiada domofon, jest monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

430 000 zł38 m² 11 168,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie idealne na start lub jako przytulny azyl dla młodego małżeństwa, pod inwestycje, czy też na wynajem, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Spadochroniarzy 3 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z antresolą Koncertowa Dolina, lublin Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 73,8 m , z czego 31 m to powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,lubelskie

499 000 zł67 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/ii-2 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 66,70 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krochmalna

Lublin,lubelskie

64,29 zł/m²42 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal biurowy do wynajęcia! super lokalizacja! -dworzec pkp i pks w odległości ok 700m -w pobliżu dwie duże dzielnice Lublina ( Czuby i Wrotków) -dzielnica za Cukrownią jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

1 800 zł28 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka na parterze w wieżowcu przy ul. Okrzei. Obok wąwóz z miejscem do rekreacji z alejkami do spacerowania oraz ścieżkami rowerowymi. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

699 000 zł59 m² 11 843,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Lublina! Lokalizacja: krakowskie Przedmieście, przy samym deptaku! Powierzchnia: 59 m Cena: 699 000 zł Opis nieruchomości: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

560 000 zł58 m² 9 688,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8m2 położone przy ulicy Pana wołodyjowskiego/lsm Lokal składa się z: * Salon o metrażu 25 m2 (z balkonem) * Sypialnia o metrażu 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

47,29 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

797 000 zł128 m² 6 248,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka parterowego w stanie deweloperskim o powierzchni 127,55 m2. Działka o pow. 630 m2. Nowa inwestycja - funkcjonalny układ pomieszczeń, szybki dojazd do Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr E o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pagi

Lublin,lubelskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: - 50 % za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia po raz pierwszy dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wieniawa Residence przy ul. Lesława Pagi 11 w Lublinie. Nieruchomość: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiepury

Lublin,lubelskie

449 000 zł58 m² 7 808,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje 58m2, kiepury/czechów Lokal położony jest na siódmym piętrze w wysokim bloku z windą/ Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. układ mieszkania można przerobić wedle własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Teptiuków

Teptiuków,lubelskie

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,15 ha, położoną w Teptiukowie (woj. lubelskie) w spokojnej, zielonej części miejscowości, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Turka,lubelskie

459 000 zł59 m² 7 844,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w Turce! Usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z 1998r. W pełni umeblowane, gotowe do wejścia lub lekkiego odświeżenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

445 000 zł34 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Północnej Salon z aneksem kuchennym: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, okap, pralka), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł129 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

1 590 000 zł163 m² 9 766,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Polecam na sprzedaż klimatyczny Dom znajdujący się w Krażnicy Jarej Rok budowy 2009, położone jest na pięknej 31 ar działce około 8 km od granic Lublina. Wystawiony dom posiada zainstalowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościaszyn

Kościaszyn,lubelskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 51 m w Kościaszynie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 51 m , położone w miejscowości Kościaszyn, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

753 708 zł102 m² 7 398 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 2 mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Romanowskiego

Lublin,lubelskie

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chciałbym Państwu zaprezentować atrakcyjny lokal do wynajęcia! Prezentowana nieruchomość mieści się na Konstantynowie! Lokal znajduje się na osiedlu z lat wczesnych 80tych, w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

771 512 zł84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 42m2. Łazienka z wc 5,97m2 z wyjściem na balkon. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

651 711 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 31,24m2. Łazienka z wc 3,7m2. Antresola o pow. 24,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

341 000 zł38 m² 8 880,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 38.4m2, znajduje się na 1 piętrze, a w jej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij