dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

341 000 zł38 m² 8 880,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 38.4m2, znajduje się na 1 piętrze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leśna Podlaska

Leśna Podlaska,lubelskie

769 000 zł162 m² 4 736,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Na sprzedaż przepiękny dom znajdujący się w malowniczej miejscowości Leśna Podlaska, w położony zaledwie 12 km od miasta Biała Podlaska. Nieruchomość zapewnia komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

3 900 zł76 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie przy ul. Okopowej. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa meblowa i sprzęt agd). Dwie sypialnie. Łazienka z wc (kabina prysznicowa, pralka, suszarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

488 900 zł41 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 6 piętrze w 9 piętrowym bloku, o powierzchni 40,75 m2, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość w stanie idealnym po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Wohyń,lubelskie

280 000 zł157 m² 1 778,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 083 m²

Dom o powierzchni 157,4m wybudowany w 1995r. Na działce o powierzchni 3083m2, która jest działką przeznaczoną pod zabudowę zagrodową w gospodarstwie rolnym, hodowlanym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

566 748 zł73 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | ul. Onyksowa, lublin | 72,66 m , 4. piętro Lokalizacja, która ułatwia życie. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

332 593 zł37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | ul. Onyksowa, lublin | 37,37 m , 4. piętro Lokalizacja, która daje spokój i wygodę Mieszkanie położone jest przy ul. Onyksowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji Wieniawa, tuż obok centrum miasta. Idealne dla studentów (blisko um, umcs, kul) lub rodziny. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Świdnik,lubelskie

299 000 zł47 m² 6 342,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,14 m , położone przy ul. Norwida 2 w Świdniku, na 2. piętrze trzypiętrowego budynku. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

498 000 zł38 m² 12 962 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,73 m , położonego w zielonej części miasta w dzielnicy Tatary przy ul. Łęczyńskiej 59. Idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż mieszkanie 52 m - Lublin, ul. Niecała | Kamienica w centrum Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Baszki

Baszki,lubelskie

300 000 zł1 898 m² 158,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1898 m | Baszki | mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1898 m , położona w miejscowości Baszki. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Biała Podlaska,lubelskie

328 000 zł46 m² 7 056,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kościuszki 12-14. Powierzchnia: 46,48 m Piętro: IV Układ: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój Dodatkowo: balkon oraz piwnica Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lasockiego

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż dom (połowa bliźniaka). Działka 396 m2. O wymiarach 10 m szer. x 40 m długości. ***prestiżowa lokalizacja - dzielnica rury ul Lasockiego*** 400m od Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

635 000 zł72 m² 8 804,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu - Nowy Świat 5D Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jacków

Jacków,lubelskie

184 000 zł1 292 m² 142,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową - 1292 m - Jacków, 5 km od Świdnika Na sprzedaż działka o powierzchni 1292m , położona w miejscowości Jacków , zaledwie 5 km od Świdnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku w Świdniku. Nowa instalacja elektryczna. Rozkład pomieszczeń : - Pokój - 13,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 111 000 zł124 m² 8 995,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż dom 1a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 548,38 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

528 384 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 55,04 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na parterze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Świdnik,lubelskie

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji przestronna kawalerka W samym centrum świdnika,pełne wyposażenie Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 35,20 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

555 000 zł60 m² 9 188,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Promocja! do 15.12.2025 CENA 555 000,00 ZŁ ZAMIAST 579 000,00 ZŁ. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

895 000 zł91 m² 9 813,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

250 000 zł1 600 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

! uwaga! niższa cena, do dalszej negocjacji dla zdecydowanych klientów! Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m 2 położona w Nasutowie gm. Niemce, niecałe 10 km od granic Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Jedlanka

Stara Jedlanka,lubelskie

495 000 zł167 m² 2 959,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni około 167m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 961m2 w miejscowości Stara Jedlanka Gm. Uścimów. Cicha i spokojna okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

413 310 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,75m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,9m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

664 115 zł65 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Produkty dodatkowe: pakiet smart home premium w cenie 6500 złotych Miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotych Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

598 302 zł56 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Lublin,lubelskie

500 000 zł68 m² 7 382,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czuby os.Błonie - lokal usługowy w parterowym budynku wolnostojacym, położony w centrum osiedla. Możliwość aranżacji i dostosowania pod własną działalność - usługi, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Moszenki,lubelskie

1 499 000 zł149 m² 10 028,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jeśli szukasz miejsca pełnego światła i spokoju - ten dom czeka właśnie na Ciebie. Skontaktuj się już dziś, aby poczuć jego wyjątkową energię. Dom gotowy do zamieszkania - spokój, harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

660 000 zł72 m² 9 205,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 71,7 m ul. Niecała 13, centrum Lublina, po generalnym remoncie, idealne pod wynajem/inwestycję Oferuję przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mazanówka

Mazanówka,lubelskie

169 000 zł37 047 m² 4,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko zabudowane drewnianym domem, wraz z gruntami ornymi oraz łąkami, położone w miejscowości Mazanówka, gm. Tuczna, powiat Bialski w województwie Lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Świdnik

Świdnik,lubelskie

35 000 zł1 650 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem socjalno-biurowym o pow. ok 1650 m2 Magazyn posiada 2 bramy wjazdowe z poziomu 0, wysokość 4.5 - 6 m Pomieszczenia socjalne ok 150 m 2 , Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Krasnystaw,lubelskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia o wysokim standardzie, na parterze, w cichej okolicy, blisko centrum miasta, po kapitalnym remoncie, z wszelkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

9 000 zł450 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia! Bardzo atrakcyjna lokalizacja, ulica Łęczyńska, szybki dojazd do obwodnicy miasta. Do centrum miasta jest 5minut jazdy. Plusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szewnia Dolna

Szewnia Dolna,lubelskie

180 000 zł14 258 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z domkiem letniskowym w Szewni Dolnej, gmina Adamów, powierzchnia 1,4258 ha, zapraszamy do zakupu działki rolnej z urokliwym domkiem letniskowym, położonej na wzgórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sitaniec

Sitaniec,lubelskie

189 000 zł2 750 m² 68,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek budowlano rolnych w Sitańcu kilka kilometrów od Zamościa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z możliwością zabudowy jednorodzinnej, położone.