dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

43,50 zł/m²456 m² 19 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny, samodzielny budynek biurowy lub usługowo-handlowy o powierzchni 456,50 m , zlokalizowany w biznesowej części Lublina, w rejonie ulic Nałęczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Czechów Północny

Lublin,lubelskie

1 225 000 zł3 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

35 arowa działka w prestiżowej dzielnicy Lublina. Super oferta dla dewelopera lub na lokatę kapitału Działka 3532 mkw, zlokalizowana na lubelskim Czechowie, pomiędzy ulicami Poligonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Lublin,lubelskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do wynajęcia niezależny mikro apartament ( 18 m2 ) w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

545 000 zł59 m² 9 311,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Tylko u nas! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, ale nie masz czasu ani ochoty na remont? Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

620 000 zł68 m² 9 080,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Okolica bardzo cicha i spokojna z duża ilością zieleni. W pobliżu znajdują się: targ, szkoła podstawowa oraz liczne sklepy i lokale usługowe. Szybki dojazd do Centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sobieska Wola Pierwsza

Sobieska Wola Pierwsza,lubelskie

349 000 zł980 m² 356,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Budynek szkolny wraz salą gimnastyczną i budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 980 mkw. + poddasze ok. 400 mkw. o wys. 6 metrów (pow. całkowita prawie 1400 mkw) do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lublin,lubelskie

2 650 000 zł5 215 m² 508,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana pod budownictwo wielorodzinne na osiedlu Botanik w rejonie ul. Zielone Wzgórze a ul. Poligonową o powierzchni 5200 m2. Zapraszam na prezentację. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

220 000 zł3 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w miejscowości Nałęczów, obręb Strzelce, woj.lubelskie przy samej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł32 m² 12 519,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 31,87m2. Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Cichej, śródmieście - przy Parku Litewskim. Mieszkanie jest - jednostronne i znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łęczna,lubelskie

215 000 zł5 805 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana - 58 ar, łęczna Jeśli marzysz o przestronnej działce w otoczeniu natury, ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

379 000 zł57 m² 6 660,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedania wyśmienita oferta inwestycyjna - 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie , poł. w Centrum Lublina, lokalizacja idealna jako mieszkanie pod wynajem dla studentów (kilkanaście piechotą od umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lublin,lubelskie

2 100 zł31 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Glinianej 25 Mieszkanie idealne dla 1-2 osób lub pary (pracujących / studiujących) Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Farmaceutyczna

Lublin,lubelskie

700 zł25 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Pokój 1 osobowy Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu studenckim w domu jednorodzinnym. Mieszkanie na 1 piętrze z osobnym, nie krępującym wejściem. W mieszkaniu jest pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzynice-Kolonia

Skrzynice-Kolonia,lubelskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. Cena do negocjacji. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Białka

Białka,lubelskie

165 000 zł1 400 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu jednorodzinnym oraz nieuciążliwym usługowym (mr, u) w miejscowości Białka, woj. lubelskie, gmina Dębowa Kłoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

2 190 zł35 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie z mp przy ul. Wincentego Granata w Lublinie. Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku posadowiony na działce 576m2. Poszukiwana lokalizacja - idealna dla rodziny z dziećmi, dla inwestora pod wynajem. Budynek 4 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

500 310 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! zakończenie budowy wrzesień 2025 rok! Dostępne są również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Lubartów,lubelskie

3 000 zł1 950 m² 1,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac do wynajęcia - 1950 m - Strefa przemysłowa, ul. Kolejowa Do wynajęcia plac o powierzchni 1950 m (wymiary: 60 m x 33 m), położony w strefie przemysłowej przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

950 000 zł86 m² 11 074,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronny, atrakcyjny apartament - mieszkanie 4-pokojowe położone w wyśmienitej lokalizacji, na terenie kameralnego osiedla w pobliżu centrum Lublina - zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

618 870 zł63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! Mieszkanie 3 pokojowe które można na tym etapie przekształcić na 4 pokoje! południowy- wschód! Najbardziej atrakcyjne! ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

750 000 zł7 400 m² 101,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki wśród ciszy, zieleni I spokoju? to nieruchomość dla ciebie. Działka budowlana os.Rudnik 74 ary.(7400 m2. ) boczna ul.Dożynkowej. Lublin W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwa

Chełm,lubelskie

600 000 zł135 m² 4 437,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 020 m²

Szczęście ma swój adres domy przy ul. Szczęśliwej w Chełmie To nie tylko adres to styl życia. Nowoczesny dom w zielonej i spokojnej części Chełma to idealne miejsce, by połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wysokie

Wysokie,lubelskie

52 000 zł9 100 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,91 ha położona w malowniczej miejscowości Wysokie w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowi grunty orne w klasie bonitacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

564 876 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów

Lublin,lubelskie

1 699 000 zł167 m² 10 177,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Komfortowy bliźniak przy ul. Kosynierów - nowoczesny dom z duszą, ogrodem i dodatkowymi możliwościami! Na sprzedaż przestronny, świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

592 002 zł51 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Mieszkanie wykończone z meblami w cenie 14500zł/m2 Stan deweloperski w cenie 11800zł/m2 śródmieście! - Obręb - stare miasto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

477 547 zł40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 40,13 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

40 000 zł3 000 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadamy interesującą działkę położoną w miejscowości Pliszczyn (gmina Wólka). Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dostępem do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj,lubelskie

2 200 zł48 m² 45,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: adres: ul. Kuźmińskiego 3, biłgoraj : W kilku słowach: przepiękne mieszkanie w wysokim standardzie, wyposażone, 2 pokoje, miejsce postojowe w hali garażowej, komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociania

Lublin,lubelskie

531 000 zł61 m² 8 747,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na parterze - Lublin, czuby | 60,70 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , usytuowane na parterze niskiego bloku na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

30 zł/m²343 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajmu nieruchomość przystosowana do produkcji spożywczej lub medycznej, położona przy ruchliwej drodze wylotowej z Lublina. Lokal składa się z dużej sali produkcyjnej, magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojciechowska

Lublin,lubelskie

22,67 zł/m²60 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena netto wynajmu 1360 zł - brutto ok. 1680zł. Lokal wolny od 1.11.2025r. Do wynajęcia /ul. Wojciechowska/ bardzo atrakcyjny lokal biurowy / 58 m2/ z pomieszczeniem kuchennym, + dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niecała

Lublin,lubelskie

530 000 zł31 m² 17 152,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niecała 20 adres, który mówi sam za siebie. 30,90 m na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy: winda, reprezentacyjne części wspólne, secesyjna elewacja po konserwacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Lublin,lubelskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niedroga kawalerka w domu wolnostojącym na Sławinku, w rejonie ul. Jagiellońskiej. Pokój dla 1 osoby o powierzchni ok. 23m2 z balkonem, dostępny ze wspólnego kotytarza oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

3 200 zł40 m² 79,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stu dio 40m2, unia Art Residence, al. Racławickie 10. Mieszkańcy tego ekskluzywnego, chronionego budynku mogą korzystać z basenu i siłowni w cenie. Na powierzchni 40m2 znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

999 000 zł82 m² 12 182,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Ponikwoda na nowoczesnym zamkniętym osiedlu w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Lublin,lubelskie

377 400 zł39 m² 9 741,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam zadbane mieszkanie 2-pokojowe w Lublinie! Lokalizacja: lublin, ul. Młodzieżowa - spokojna, zielona okolica z doskonałą komunikacją miejską (przystanki autobusowe w pobliżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Fajsławice,lubelskie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane położona w Fajsławicach w gminie Fajsławice, w powiecie krasnostawskim. Każda o pow. ok.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij