dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 401 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, jasne, cieple, funkcjonalne, bardzo dobrze skomunikowane, mieszkanie po remoncie w 2023 i 2025, wymieniono instalacje hydrauliczną, elektryczna, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 599 zł75,89 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 479 zł102,69 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 957 zł75,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł208,35 m² 4 790,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Do sprzedania solidnie wykonany dom z 1978 r w Kraśniku o powierzchni całkowitej 208,35 m2 (138,90 m2 użytkowej). Dom posadowiony na działce o powierzchni 519 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alpha Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: przestronne i rozkładowe mieszkanie w zielonej części Czechowa. 3 osobne pokoje z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Po.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł48 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2 pok. 46,18 m2, pełna własność z udziałem w gruncie, usytuowane w kameralnym budynku (20 mieszkań) z lat 50-tych. Cegła. Wieniawa okol. ul.Legionowej. 2p./2p. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2030 m , położona w miejscowości Jabłonna Druga, w gminie Jabłonna, z wygodnym dojazdem i bardzo dobrym potencjałem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 945 zł42,09 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 942 zł42,07 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 216 zł62,21 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Jakubowice Konińskie - Kolonia. Media : woda, prąd, gaz Wymiary działki : prostokąt o wymiarach -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 564 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 2564 m2. Powiat: lubartowski. Gmina: kamionka. Miejscowość: starościn. Działka leży przy drodze asfaltowej, jest płaska i ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, 35 m2, na wysokim parterze, bez balkonu, po remoncie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu dobrze rozplanowane, dwa ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m , położony w miejscowości Komarów Dolny, na działce o powierzchni 26 arów. Na posesji znajdują się dodatkowo: duża stodoła garaż.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł1 500 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Rezerwacja działki nr 1104/7 Spokojna okolica, dużo zieleni i przestrzeń na Twój wymarzony dom. Ta działka w Sarnowie łączy naturę z wygodnym dojazdem do miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł727 m² 4 537,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:296 m²

Na sprzedaż Budynek Usługowo-Mieszkalny w Lublinie, władysława Kunickiego 82, dziesiąta Budynek usytuowany w pierwszej linii zabudowy, doskonale widoczny z ulicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 034 zł59,27 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 763 zł36,25 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 058 zł47,62 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch tarasów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 342 m² 88,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17. Doskonały zjazd z eski. Blisko węzła bogucin/jastków, restauracji (karczma Bida) i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca do budowy domu na podmiejskiej wsi? Z niezakłóconym widokiem na las? Z dobrym i szybkim dojazdem do Lublina? Mamy przyjemność zaproponować działkę budowlaną oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,60 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lsm | Rury | os. Mickiewicza | mieszkanie 3 pokoje | inwestycyjne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na lubelskim lsm-ie, w odległości 10 minut spacerem do niektórych wydziałów umcs.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44,60 m² 10 044,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe, dwustronne, trzypokojowe. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju oraz trzech pokoi. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna zlokalizowana w miejscowości Helenów, gmina Wojcieszków, w powiecie łukowskim. Nr działki: 112 Jest to strefa wielofunkcyjna z zabudową zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 000 zł137,64 m² 7 948,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość łączącą komfort mieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu. Dom o łącznej powierzchni 137,64.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł200 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przedwojenna kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Szczebrzeszyna przy ul. Targowej, z drugim wejściem od Placu Kościuszki. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,00 m2 przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Zamościu. Mieszkanie składa się z: - jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,60 m² 9 878,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

TO mieszkanie może być dla ciebie idealne Salon - Sypialnia - oddzielna kuchnia 57,60 m Ponikwoda duży balkon gotowe do zamieszkania! metraż 57,60 m Mieszkanie składa się z: duży salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł154,50 m² 5 889,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy w Dysie z szybkim dojazdem do Lublina, ciesząc się komfortem własnego domu za cenę mieszkania w mieście. Dlaczego warto? Duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,77 m² 10 436,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy dzień otwarty w sobotę, 16 maja. * 71,77 m | drugie piętro w 3-piętrowym apartamentowcu * 2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł70,33 m² 9 654,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,33m2 w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy. Mieszkanie składa się 3 pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, dużej łazienki oraz dwóch balkonów (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Krakowskiego Przedmieścia. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na nowoczesnym osiedlu przy Ul. Nałęczowskiej. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Vesta prezentuje na sprzedaż niezwykle klimatyczną działkę budowlano-rolną o powierzchni 8600m2, położoną w urokliwej miejscowości Dąbrowa Wronowska, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł71,50 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm w Lublinie w sąsiedztwie wąwozu. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł41,46 m² 12 952,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33,53 m² 11 482,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł71,11 m² 10 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,11m2 na parterze / z IV w kameralnym budynku z 2000 r. w Lublinie, ul. Głęboka. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł76,87 m² 8 820,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Komfortowe, środkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ekspozycją okien pokojowych i dwóch balkonów na południe.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 140 m , po remoncie, gotowy do zamieszkania. Piwnica oraz strych. Budynek wyposażony jest w piec na ekogroszek, gaz,co zapewnia ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 600 zł35,95 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do rezerwacji nowych mieszkań przy ul Kresowej 25a w Zamościu! Piękne mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Zamościu. 4-kondygnacyjny obiekt obejmuje 48 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 566 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Urokliwe siedlisko w Zwiartowie dom po remoncie, gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska położonego w miejscowości Zwiartów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, zrealizowany według popularnego projektu Dom w Alwach 3 (archon). Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 665 zł63,90 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/ii-7 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 63,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł133,50 m² 10 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, przy ulicy Feliksa Wolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł163 m² 6 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu przy ulicy Leśnej w Zwierzyńcu. Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz i nie wymaga wkładu własnego.