dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 401 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 135 140 zł189,19 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu na osiedlu Karolówka w Zamościu. Dom zbudowany na bazie projektu Dom w Tamaryszkach 7 pracowni architektonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 658 zł55,82 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 303 zł54,12 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 475 zł60,94 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,00 m2 przy ulicy ks. J. Poniatowskiego w Zamościu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie miłe, ciepłe i przytulne. Z potencjałem bardzo ustawne. Dwa pokoje kuchnia łazienka toaleta przedpokój balkon. W części umeblowane. Otwarta kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowy znajdujący się w ścisłym centrum Kocka (powiat lubartowski, województwo lubelskie). Świetna lokalizacja przy rynku głównym miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,60 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie na 1 piętrze W samym sercu chełma Wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 w świetnej lokalizacji - Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

999 000 zł116,57 m² 8 569,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku i z fotowoltaiką 10kwp. Wiatrołap - 6,72 m Kuchnia - 12,90 m Salon + jadalnia - 22,36 m Pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

999 000 zł116,57 m² 8 569,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku i z fotowoltaiką 10kwp. Wiatrołap - 8,04 m Kuchnia - 12,90 m Salon + jadalnia - 24,88 m Pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z wygodnym układem i windą, ta oferta przy ul. Armii Krajowej 11 w Łęcznej (osiedle Niepodległości) jest warta uwagi. Lokal ma 69,80 m , 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł40 m² 9 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! ul. Grażyny. Klimatyczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na parterze niskiego kameralnego bloku po termomodernizacji. Na układ mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,92 m² 14 581,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ulicy Różanej. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,54 m² 7 361,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m , usytuowane na czwartym piętrze w niskim, zadbanym bloku. Na układ mieszkania składają się składa się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,46 m² 9 837,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,90 m² 11 226,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,90 m zlokalizowane przy ul. Tymiankowej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 477 zł30,37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 984 zł57,32 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 234 zł75,33 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 zł14 m² 90,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem i komórką lokatorską przy ulicy Jaworowskiego 1 w Lublinie. -Nieruchomość- mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz mieszkania, które ma wygodny układ, osobną kuchnię i realny potencjał do urządzenia po swojemu, ta oferta przy ul. Szkolnej 10 w Łęcznej może być bardzo dobrym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64,93 m² 16 925,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poszukujesz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej części miasta? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy - salon z aneksem kuchennym, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 000 zł142,58 m² 6 157,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Sprzedaż lub zamiana z dopłatą na mieszkanie. Energooszczędny dom z nowoczesną bryłą z 2025r. w Górze Puławskiej przy ul. Kozienickiej. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,50 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,86 m² 5 440,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne i ustawne 4 pokoje | 72 m2 | 3 piętro | Os. Bazylany Powierzchnia: 72,34 m2 Piwnica: 6,52 m2 Piętro: 3 Czynsz: ok. 850 zł Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,93 m² 5 657,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,7 m2, położone na 4 piętrze w Chełmie przy ul. Grota Roweckiego. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 000 m² 1 499 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 854 m²

Do sprzedania dwa budynki usługowe po laboratorium z częścią biurową w Dęblinie na ulicy Balonna 1. Budynki położone na działce o powierzchni 1854 m2, jeden budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 591 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona w miejscowości Żuki, w gminie Tuczna, powiat bialski. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł90 m² 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , z trzema pokojami, na trzecim piętrze w bloku. 2 łazienki w tym jedna z wanną, druga z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,69 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,20 m² 5 597,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Kołłątaja. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 336 zł49,56 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 20 - 2-pokojowe o powierzchni 49,56 m2 Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł2 000 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:110 930 m²

Na sprzedaż w pełni operacyjne, zorganizowane przedsiębiorstwo drogowo-budowlane (transakcja typu Asset Deal, zcp). Przedmiotem oferty jest niezależny hub produkcyjno-wykonawczy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ładne przestronne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum i w pobliżu głównych arterii wylotowych miasta. Spokojne osiedle i ciche sąsiedztwo. Plac zabaw, sklepy osiedlowe, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,60 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 10 min od Starego Miasta! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Zamojskiej (dzielnica Śródmieście). Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51,10 m² 9 530,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w bloku w Lublinie przy ul. Pogodnej. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł153,40 m² 6 512,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedam wolnostojący, przestrony dom z poddaszem użytkowym, na działce o metrażu 11,2a, zlokalizowany w Niedrzwicy Dużej, zaledwie 16km od Lublina.!Bez Podatku pcc! Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana położona w obrębie cholewianka- 5min od centrum Kazimierza Dolnego. Działka o powierzchni 1105m2 leży w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49 m² 10 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Najważniejsze informacje: lokalizacja: lublin, ul. Samsonowicza Powierzchnia: 49 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (brak windy) Balkon: tak Piwnica: ok. 3 m Stan: do wejścia (odmalowane ostatnio,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 008 m² 167,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m2 zlokalizowana w miejscowości Żabia Wola, gm. Strzyżewice. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29,50 m² 5 389,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania w samym sercu miasta, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta bezczynszowa kawalerka przy Rynku w Hrubieszowie spełni Twoje oczekiwania! Na 29 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,54 m² 9 112,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie 45 54 m2 po remoncie - 2 pok. osobne + salon z aneksem kuchennym (16 m2), łazienką i przedpokojem, balkonem i piwnicą. Z części salonu można wydzielić 3 pokój.