dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Celejów

Celejów,lubelskie

399 000 zł106 m² 3 781,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni 92,5 mkw zlokalizowany w malowniczej miejscowości Celejów pod Kazimierzem Dolnym. Budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

750 000 zł83 m² 9 011,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Informacje ogólne Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na 3 i 4 piętrze w bloku. Mieszanie położone jest w pobliżu ścisłego centrum miasta, a niebywałą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

699 990 zł86 m² 8 114,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni o powierzchni 86,26 m2 położone na parterze na osiedlu Dziesiąta. Mieszkanie usytuowane jest w dwulokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiercieńskiego

Nałęczów,lubelskie

705 976 zł52 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winnica Nałęczów odkryj miejsce Twoich marzeń. Szukasz rentownej inwestycji? Wybierz apartamenty w uzdrowiskowym Nałęczowie! Od 2017 roku jest z powodzeniem realizowany projekt developerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zajączków

Zajączków,lubelskie

659 001 zł7 520 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zagospodarowana działka o powierzchni ponad 75 arów z domem, dodatkowymi budynkami, ogromnym ogrodem z oczkiem wodnym oraz niedużym zagajnikiem w Zajączkowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiercieńskiego

Nałęczów,lubelskie

504 300 zł30 m² 17 066 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

668 000 zł64 m² 10 470,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:304 m²

Świdnik - dom parterowy w zabudowie szeregowej gwieździstej z 2016r. o pow. całkowitej ok. 70m2 (użytkowa 63,80m2). Układ pomieszczeń: - kuchnia częściowo otwarta na pokój dzienny, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kresowa

Lublin,lubelskie

420 000 zł58 m² 7 266,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Tatary przy ulicy Kresowa 8. Możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Mieszkanie przestronne o ustawnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hołowno

Hołowno,lubelskie

185 000 zł40 700 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o przeznaczeniu rolnym - działka nr 35, zlokalizowana w miejscowości Hołowno w powiecie parczewskim, w gminie Podedwórze. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

445 104 zł51 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Wileńska, lsm, lublin Idealne pod inwestycję lub na pierwsze M blisko uczelni! Szukasz mieszkania w Lublinie na sprzedaż w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Króla Rogera. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

425 600 zł39 m² 10 997,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone na 2 piętrze w wieżowcu na osiedlu lsm, ul. Pana Balcera 12. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

674 000 zł69 m² 9 792,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Relaksowej w Lublinie na terenie zabudowy mieszkaniowej Leonówka II. Mieszkanie o powierzchni 68,83 mkw. znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla wymagającego klienta! Przytulne dwustronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na układ składają się: - dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Ofertę sprzedaży stanowi segment w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej i cichej okolicy, przy ul. Kosynierów. Segment o powierzchni użytkowej 140 m2, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

379 000 zł29 m² 13 251,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedmiot sprzedaży stanowi rozkładowa kawalerka o powierzchni 28,60 m , położona na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul. Wallenroda 8. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

279 000 zł32 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 31,5 m2, położone na 2-gim piętrze przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

469 000 zł39 m² 12 004,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Sierocej położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym tuż przy ul. Obywatelskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 39,07 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

38,60 zł/m²57 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem lokal biurowy w Centrum Lublina, 3 oddzielne pomieszczenia! Lokal położony na pierwszym piętrze z oknami na ul.Narutowicza. W skład lokalu wchodzą: -pokój 16m2, -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Lublin,lubelskie

399 000 zł30 m² 13 273,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie 30,06 m - Lublin, felin, ul. Augusta 29 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,06 m położone na 2 piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

413 685 zł36 m² 11 390 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

525 000 zł48 m² 10 898,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

449 000 zł46 m² 9 829,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna-ul. Okrzei. Nieruchomość idealna na wynajem, bądź dla pary/singla, salon z aneksem, 1 sypialnia. Lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Udrycze-Wola,lubelskie

59 900 zł11 100 m² 5,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki położone w odległości 10 km od Zamościa, w sąsiedztwie zabudowy siedliskowej, pól oraz lasu. *działka rolna 55 arów położona w Udryczach-Wola, *łąka 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wierzchoniów

Wierzchoniów,lubelskie

185 000 zł4 400 m² 42,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża i szeroka działka o powierzchni 44 arów, położona niecałe 7 kilometrów od Rynku w Kazimierzu we wsi Wierzchoniów, niedaleko winnicy Rzeczyca, restauracji Siwy Dym i Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

583 967 zł64 m² 9 065 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zalewskiego

Lublin,lubelskie

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 37 m2 na wynajem - Wrotków, ul. Zalewskiego Oferujemy na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zalewskiego w dzielnicy Wrotków, w budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

89 000 zł16 m² 5 493,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do bosku garażowego, znajdującego się w zespole garażowym przy ulicy Bursztynowej. Boks garażowy, charakteryzuje się następującymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

525 000 zł60 m² 8 793,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską Bursztynowa 14, lublin Czuby Południe Powierzchnia: 59,7 m Lokalizacja: ul. Bursztynowa 14, lublin os. Czuby Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

501 187 zł53 m² 9 435 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

808 217 zł59 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 59,21m2 z ogródkiem zlokalizowane w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy, na parterze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mrówcza

Lublin,lubelskie

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 110 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Mrówczej w Lublinie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Świdnik,lubelskie

890 000 zł133 m² 6 691,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Świdniku osiedle Brzeziny, ul. Tęczowa 6a Stan deweloperski, rok 2025 Powierzchnia całkowita 133m2 z garażem Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Góra Puławska

Góra Puławska,lubelskie

329 000 zł2 212 m² 148,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Szeroka, słoneczna działka budowlana o pow. 2212 mkw w Górze Puławskiej. Możliwa zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem nieuciążliwych usług. Na działce rosną piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wieniawska

Lublin,lubelskie

438 000 zł29 m² 15 056,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o powierzchni 29,90 m2 na 6p / 6p w samym Centrum Lublina przy ul. Wieniawskiej. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,06 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

717 000 zł57 m² 12 495,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie na Ponikwodzie przy ul. Tomasza Strzembosza 9! Jeśli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiercieńskiego

Nałęczów,lubelskie

748 335 zł52 m² 14 416 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Związkowa

Lublin,lubelskie

833 060 zł72 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali usługowo-biurowych, w topowej lokalizacji Lublina - Czechów - przy ulicy Związkowej 14. Oferuję lokal usługowy nr 02 o powierzchni 72,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

709 000 zł55 m² 12 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i przestronne mieszkanie z ponad 42-metrowym tarasem, położone w nowym budynku przy ulicy Gęsiej 31 na Węglinie dzielnicy o doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaślików,lubelskie

550 000 zł96 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 6 hektarów składające się z 3 działek leżących obok siebie. Lokalizacja: gospodarstwo położone jest w malowniczej okolicy.