dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 073 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pagi

Lublin,lubelskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, dotychczas niezamieszkałe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Głębokiej z ul. Lesława Pagi w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

350 000 zł46 m² 7 625,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.9m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w niskim bloku. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym (14m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane w wieżowcu na ostatnim piętrze z widokiem na cały Lublin. W skład nieruchomości zaliczamy: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Babin

Babin,lubelskie

1 099 000 zł280 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 083 m²

Duży, rodzinny dom zaprojektowany od podstaw przez właściciela, wykonany z wysokiej jakości materiałów, z parkietem i wykończeniem z własnych dębów, salonem z klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Lublin,lubelskie

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 70m2 zlokalizowane na 3 piętrze w kamienicy z widokiem na Park Saski. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (31,4m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

660 422 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Organowa

Lublin,lubelskie

55,56 zł/m²9 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal z salą o powierzchni 6,3m2 oraz zapleczem socjalnym 1,8m2 zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Organowej. Dodatkowe informacje: - okna wychodzą na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 9 987,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 49,96m w bardzo dobrej lokalizacji. Przez ostatnie 10 lat wynajmowany dla kancelarii adwokackiej. PRzy zakupie możliwe podpisanie umowy na kolejne 10 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Lublin,lubelskie

395 000 zł25 m² 15 656 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze w Rezydencji Ogród Saski. Inwestycja zeralizowana. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 53,67 mkw. zlokalizowane w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Na powierzchnię użytkową składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

550 000 zł2 176 m² 252,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Jakubowicach Konińskich 7km od Lublina o powierzchni 2176mkw! Działka na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: - zabudowa wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

637 632 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w niskim bloku przy ulicy Przyjaźni. Mieszkanie jest w trakcie remontu co pozwala nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

610 000 zł49 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,87m2, zlokalizowane na 4piętrze, w wysokim bloku z windą na Felinie przy ulicy Królowej Jadwigi. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

489 495 zł45 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 3pok. mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: IV kwartał 2026r. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Lublin,lubelskie

494 328 zł38 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na osiedlu Botanik. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wojtasa

Lublin,lubelskie

333 710 zł26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lotnicza

Lublin,lubelskie

30 zł/m²780 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal handlowo-usługowy na parterze przy ul. Lotniczej. Dodatkowe informacje: - powierzchnia 780m2, - wejście od podwórka, - parking, - możliwość aranżacji pomieszczenia pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kamieniak

Nałęczów,lubelskie

600 000 zł3 584 m² 167,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nałęczowe w spokojnej i cichej okolicy przy ulicy Kamieniak. Lokalizacja umożliwia dotarcie do Centrum po kilkunastu minutowym spacerze. Złożono wniosek o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

660 000 zł58 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą apartamentu w kompleksie domów w stylu świdermajer z ciekawymi drewnianymi detalami i zdobionymi balustradami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

598 464 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Lublin,lubelskie

2 200 zł58 m² 37,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2 zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1980r. przy ul. Różanej. ******mieszkanie wynajmowane jest bez mebli*******.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Lublin,lubelskie

599 000 zł69 m² 8 688,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Kwiatowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, idealne dla rodziny, znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Szczytowej 20 (czuby Południowe, lublin). To w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

399 000 zł44 m² 9 088,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Pergolowej 4 (dzielnica Sławin) Stan: mieszkanie wymaga odświeżenia / remontu - w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

295 000 zł37 m² 8 038,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,7 m , położone na osiedlu Kalinowszczyzna w Lublinie. Lokalizacja ta łączy wygodę życia w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długie

Długie,lubelskie

120 000 zł1 284 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Atrakcyjnie położona działka w gminie Wólka, w miejscowości Długie ok. 500 m od osiedla Borek w Turce. Nieruchomość w mpzp przeznaczona pod teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtasa

Lublin,lubelskie

500 152 zł50 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na siódmym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowska

Lublin,lubelskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46 m 2 położone w ścisłym Centrum Lublina przy ul. Czechowskiej 6. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

699 000 zł58 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowe mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Felin, ul. Królowej Jadwigi 14 (osiedle Europejskie Oslo) Świeżo wykończone (bez umeblowania), gotowe do wprowadzenia Piętro 5/8 Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lipniak

Lipniak,lubelskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 zlokalizowane na Lipniaku. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym, - 2 oddzielne sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Lublin,lubelskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni ok. 27 m zlokalizowana w zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta przy ul. Furmańska 10. W skład nieruchomości wchodzi: -aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lublin,lubelskie

2 154 500 zł155 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy lokal typu open-space o powierzchni 155 m2, zlokalizowany na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku Rupes przy al. Racławickiej w Lublinie. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nawóz

Nawóz,lubelskie

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spokojna okolica, piękne widoki, blisko natury i mili sąsiedzi, brzmi zachęcająco? Duża zadbana działka, która zachwyca swoim widokiem. Piękno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanów

Milanów,lubelskie

325 000 zł150 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ta nieruchomość ma już dzięki nam nowych właścicieli! Planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania, lokalu? Zadzwoń, pomożemy bezpłatnie w wycenie, dopilnujemy wszystkich umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piastowska

Dęblin,lubelskie

172 000 zł1 300 m² 132,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną 1300 m2 o wymiarach 15mX86,61m w Dęblinie na ulicy Piastowskiej (obok osiedla Jagiellońskie).Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolska

Lublin,lubelskie

20 zł/m²10 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem lokale użytkowe w galerii Color Park przy ulicy Wolskiej 11 w Lublinie. Możliwość wynajęcia lokali o powierzchni od 20 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w bloku z windą przy ul. Relaksowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nieruchomość w centrum Lublina Lokal dwupoziomowy: * parter - 2 pomieszczenia, wc, pomieszczenie socjalne * poziom minus - 2 pomieszczenia Lokal znajduje się na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Lublin,lubelskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie na osiedlu Kruczkowskiego przy ul. Herberta w Lublinie. Osiedle z rozwiniętą infrastrukturą sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Berdyszcze

Berdyszcze,lubelskie

1 100 000 zł10 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 hektara, zlokalizowana przy samym przejściu granicznym w Dorohusku. Działka zabudowana.