dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2007r. w Końskowoli przy ul. Szewskiej. Na parterze domu znajdują się : - duży pokój (25mkw) - kuchnia ze spiżarką (razem 12mkw) - wc (1,6mkw) - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - ostatnie dostępne Oferta dotyczy mieszkanie nr 1.46 - 2-pokojowe o powierzchni 35,4 m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł131,30 m² 6 778,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom Wolnostojący o pow całkowitej 131,80 m2 w Nasutowie, usytuowany na działce o powierzchni ok. 420 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1. Wiatrołap 4,20 m2 2. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł78 m² 398,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 700 m , zabudowana domkiem rekreacyjnym z 2009 roku, położona w sąsiedztwie jeziora Rogóźno (gmina Ludwin, powiat łęczyński) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na parterze w 1-piętrowym segmencie w Turka , gmina Wólka Lubelska ( tylko 9 km od centrum Lublina).

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42,70 m² 4 660,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42,7 m Włodawa, ul. Piłsudskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,7 m , położone we Włodawie przy ul. Piłsudskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł134 m² 3 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż dom położony w Józefowie, powiat biłgorajski, woj. lubelskie Józefów ul. Bartoszewskiego Nieruchomość gruntowa (działki numer 50 i 52) zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł223,98 m² 2 232,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:876 m²

Na sprzedaż 7-pokojowy dom wolnostojący, położony w malowniczym Janowcu nad Wisłą przy ul. Lubelskiej 18 - 5,9 km od Kazimierza Dolnego. Wybudowany przed wojną w latach 20 po czym rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal handlowo - usługowy w reprezentacyjnym budynku w sąsiedztwie biłgorajskiej galerii handlowej Powierzchnia: 140 m 2 , parter Biłgoraj, ul. 3 maja 18 Wyprzedź.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²34,50 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z dwóch połączonych ze sobą wewnętrznymi drzwiami pokoi. Dobry standard. Lokalizacja Bronowice. Niedaleko Drogi Męczenników Majdanka. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 70 m2 składający się z funkcjonalnej otwartej przestrzeni z możliwością dowolnej aranżacji wnętrza wraz z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł223 m² 6 502,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż nieruchomość która spełni oczekiwania poszukujących wygodnej przestrzeni do zamieszkania z możliwością prowadzenia swojej działalności. Dom wolnostojący, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

29,97 zł/m²28,36 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 62m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w domku jednorodzinnym. Mieszkanie dostępne dla max 2-3 osób. Akceptowane są koty. Wyłącznie osoby nie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 204 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa w miejscowości Ruda Wołoska, gm. Tomaszów Lubelski. O nieruchomości: miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w obiekcie handlowym przy ul. Turystycznej. O nieruchomości: - plac wokół budynku utwardzony kostką brukową. - posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe 59,05m + balkon 3,7 m + piwnica 6,85 m , znajdujące się przy ul. Krzemienieckiej, lublin, kalinowszczyzna. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł328 m² 2 167,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej. Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

529 481 zł45,41 m² 11 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-6, balkon: 14,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 100 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Róża Twoje miejsce wśród lasów i ciszy! Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone w urokliwej miejscowości Róża, gmina Susiec idealne na domek letniskowy, całoroczny dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4600 m , położona przy ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Przeznaczenie w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł800 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 800 m2. położona w urokliwej i spokojnej miejscowości. Do jeziora Bialskiego niespełna 200 m. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 24m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9100 mkw położona w miejscowości Tomaszowice Kolonia z możliwością podziału do 9 odrębnych działek budowlanych. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 667 m² 54,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż! O nieruchomości: działka znajduje się w miejscowości Żabia Wola w gminie Strzyżewice. Działka nr.340/1 w drugiej linii zabudowy i działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie 75,15 m drugie piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,15 m położone na drugim piętrze przy aleji marszałka józefa piłsudskiego 7.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,30 m² 10 933,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,3 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w niskim bloku z 1990 r. na dzielnicy Czuby ul. Dragonów Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 371 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Dziesiąta, położoną w pierwszej linii zabudowy, na płaskim terenie, przy utwardzonej drodze. Wymiary: 22 m x 9.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przedstawiamy piękne 3 pokojowe klimatyzowane mieszkanie w budynku oddanym w 2022 roku, zlokalizowanym w Snopkowie. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,99 ha (9900 m ), położona w miejscowości Brzeźnica Bychawska-Kolonia, gmina Niedźwiada. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł42,29 m² 6 855,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie 42 m - centrum Puław, gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem mieszkania oraz materiałem wideo! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²93 m² 3 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia około 93m2, ,Lublin, śródmieście Budynek w pierwszej linii zabudowy, w głównym ciągu komunikacyjnym, lokal znajduje się na 4 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł4 401,10 m² 4 521,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala z biurowcem - Lublin, zadębie - inwestycja realizowana w dwóch etapach. Budynek hali magazynowej o powierzchni użytkowej 3917,5 m 2 przylegający do biurowca składającego się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 980 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki budowlanej o powierzchni 2 980 m , położonej w cichej i malowniczej okolicy, zaledwie około 3 km od granic administracyjnych Lublina. Działka budowlano-rolna w V.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł800 m² 17 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkową nieruchomość na przedmieściach Kazimierza Dolnego nad Wisłą w miejscowości Uściąż. Nieruchomość Ta niezwykła posiadłość na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 330 m² 353,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1330 m2 o wym. 35 x 47m2 w II pasie zabudowy, położonej przy granicy Elizówka - Ciecierzyn przy drodze asfaltowej z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł6 500 m² 2 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:255

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek w centrum Puław, ul. Lubelska Hotel w centrum Puław, 11 kondygnacji nadziemnych, jedna podziemna. Częściowo zmodernizowany, funkcjonujący (2 gwiazdki). Kilka lat temu przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

14,98 zł/m²227 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz przestrzeni pod prowadzenie działalności? Większego miejsca ? Miejsca by pójść na "swoje" ? Mam coś dla Ciebie! Przedstawiam ofertę lokalu przeznaczonego na działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,60 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Jarzębinowa, świdnik Szczegóły nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dwupokojowe , ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

4 272 800 zł5 341 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²160 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej ok. 160m2 - Lublin, zadębie Drugie piętro, lokal typu "open space", własna toaleta oraz pomieszczenie socjalne, parking przed budynkiem, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w Lubartów przy ulicy 1 Maja. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 52,84 m , obejmuje mieszkanie o powierzchni 48.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij