dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 402 ogłoszenia

12 000 zł380 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kwatery pracownicze - Lublin, abramowice Kwatery znajdują się w domu jednorodzinnym o łącznej powierzchni około 380m2, dostępnych jest łącznie 29 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

499 646 zł12 429 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 12429 m2 zlokalizowana w miejscowości Niedrzwica Duża zaledwie 10 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - część działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56,30 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie -lsm. Mieszkanie o pow. użytkowej 56,3 m2, składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową oraz oddzielnej toalety. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki położone w spokojnej i malowniczej części Janowa Podlaskiego. Idealna propozycja zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i letniego siedliska. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 022 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1022 m w miejscowości Łomnica, gmina Urszulin brama do Poleskiego Parku Narodowego! Położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł281,90 m² 8 155,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 895 m²

Działka o powierzchni 3895 m z możliwością podziału na 2 działki budowalne (oraz opcją dokupienia trzeciej - 1255 m ) Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ponad 280 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 206 zł28,79 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym, usytuowane na parterze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł49,30 m² 6 186,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne do własnej aranżacji mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 49,30 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z ogródkiem | 5 sypialni I 2 łazienki I gabinet I sala kinowa I bar I sala kominkowa I ogród I taras I działka I dla rodziny kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Węglinek, w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 500 m² 66,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni aż 4500 m w samym sercu Dominowa w gminie Mełgiew. Atuty nieruchomości: wymiar działki: działka o wymiarach 22x194 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Rozdoły koło Sitna. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 47 x 102 m i.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. 260 m2 położonego w Rąblowie na działce o pow. 8 300 mkw Opis nieruchomości: dom pow. 260 m2, składający się z: parter: - otwarty salonu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,60 m² 11 234,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję lub na start? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze informacje: lokalizacja: ul. Puławska 27 (dzielnica wieniawa)metraż: 31,6 m + piwnicapiętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 484 m² 74,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne działki budowlane w Janowie (koło Chełma). Działki o powierzchni - nr działki -205/10- cena -80zl/m 141.000 zł- powierzchnia-. 1761m2 - sprzedana nr. działki - 205/11-.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł2 300 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego lub działalność usługową w Lublinie w okolicy ulicy Zelwerowicza. W sąsiedztwie znajdują się głównie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł194,65 m² 5 646,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Dom wolnostojący, budowany zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką budowlaną, oddany do użytku w 2012 roku. Projekt luna II, wysokość pomieszczeń 270 cm, w domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa klasy A o pow. 2000 m 2 Obiekt bardzo dobrze położony, zlokalizowany w odległości ok 2,5 km od obwodnicy Lublina Magazyn murowany wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł119,15 m² 7 049,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ogrody kochanowskiego Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - komfort na który zasługujesz Nowoczesny dom bliźniaczy, który daje Ci pełną swobodę aranżacji i jednocześnie zapewnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł720,20 m² 2 082,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Wyjątkowa oferta budynku magazynowo handlowego z zapleczem socjalno administracyjnym wraz z dwoma chłodniami o łącznej powierzchni użytkowej 720,20 m w Chełmie, ul. Okszowska 41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 poziomy | 44,2 m | Konstantynów | bezczynszowe | do wykończenia Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone w kameralnym budynku mieszkalnym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł1 400 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Cicibór Duży, gmina Biała Podlaska, powiat bialski, województwo lubelskie. Działka o nr 123/4.

Szczegóły ogłoszenia

205 200 zł1 368 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 103/14 w Mosznej - 22 km od Centrum Lublina. - powierzchnia 1362 mkw - wymiary - 25m x 50m - pierwsza linia zabudowy - prąd w działce - woda po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł7 575 m² 118,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużego gruntu z potencjałem dalszego zagospodarowania, ta działka w Wilczopolu może być bardzo dobrym kierunkiem. Powierzchnia 7 575 m oraz wygodne wymiary około 220.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 109 zł56,59 m² 8 077,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł371 m² 660,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 371 m2, położoną w spokojnej i zielonej części dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Teren jest płaski, niezabudowany i w.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł10 000 m² 55,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Jeśli szukasz " super miejsca" pod swój biznes typu warsztat, produkcję pelletu, funkcjonalny istniejący tartak wraz z kompletnym zapleczem technicznym lub coś innego co przyjdzie Ci do głowy , to.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł21 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Prąd: jest Kształt działki: prostokąt Długość.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł6 242 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 6242 m | Parchatka | Media, pozwolenie, plan miejscowy | 239 999 zł Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem i pełnym potencjałem zabudowy?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 130 zł72,99 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.99 m położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 734 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Podgórze, gmina Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,40 m² 6 710 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł148 m² 810,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 148 m , zlokalizowany w centrum Krasnegostawu przy ulicy Czystej. Lokal usługowy zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: majdan kasztelański, gm. Józefów. Miejscowość położona w województwie lubelskim, w powiecie biłgorajskim, w gminie Józefów na granicy Roztocza. Działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 545 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno-budowlana 55 ar, około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanalizacja, woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 923 m² 102,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Polanówka, gm. Strzyżewice Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 408/1 o powierzchni 2923 m , położoną w malowniczej miejscowości Polanówka (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²118 m² 5 310 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni około 118m2 - świetna lokalizacja - Czuby, lublin. Lokal o przeznaczeniu handlowym oraz handlowo usługowym. Lokal narożny, dwa wejścia z ulicy oraz rampa z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 800 m² 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Około 450 mkw schronu w dobrym stanie. Zdemontowane urządzenia filtracyjne i wyposażenie. Dwa wejścia główne z drzwiami gazoszczelnymi i śluzami. Drożne wyjście ewakuacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł145,52 m² 13 743,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,57 m w Pałecznicy 5 km od Lubartowa, 30km od Lublina. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom wybudowany w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,90 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową na I piętrze budynku biurowca, a także 20 miejsc postojowych na parkingu podziemnym i naziemnym. Budynek w standardzie B+.