dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 404 ogłoszenia

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Magdaleny Brzeskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka,toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43,15 m² 8 088,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy położony na I piętrze w dzielnicy lsm przy ul. Jana Sawy Powierzchnia nieruchomości to 43,15m2. Składa się z - Holu ( 10 m2 ); - i Gabinet (19.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł8 108 m² 604,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna na sprzedaż Lublin, 81 arów mpzp intensywność zabudowy 2.0 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 100 m (81 arów), położona w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

37,74 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 53 m2, położony w ścisłym centrum miasta, w bliskiej odległości od Ogrodu Saskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł290 m² 4 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zadbany, klimatyczny dom wolnostojący o pow. 290m2, w zacisznej ulicy na Sławinku. Budynek z 1995 r. z belitu, ocieplony styropianem 15 cm , kryty blachą. Ogrzewanie gazowe, elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

526 zł1 313 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę o nr. 516/6 zlokalizowaną w miejscowości Chotyłów przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł52 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz duża łazienka z wc. Mieszkanie posiada bardzo duży balkon Budynek nowy z windą. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 700 m² 18,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, w którym zrealizujesz własną wizję domu i życia blisko natury? Te działki w Majdanie Górnym to przestrzeń, która daje realne możliwości zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Do wynajęcia hala około 1000m 2 - lublin - zadębie. Wymiary hali około :41,6m X 24,6m Wysokość hali od 8m do 10m2 Brama wjazdowa o wymiarach około: szerokość 6m X 4,38m(h) Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 454 zł54,66 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal 2.12 o powierzchni 54,66 m2 w nowoczesnym budynku usługowo-biurowym w inwestycji Związkowa 14. Przestrzeń zaprojektowana z myślą o firmach, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym Najemcą. Do wynajęcia, jasne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 58 m , położone na 2 piętrze. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²116,02 m² 4 641 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 116,02m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży - możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, toalety w częściach wspólnych budynku, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł76,75 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 76,75m2, lublin, sławin Lokal typu "open space" - aranżacja według potrzeb najemcy, stan deweloperski - termin realizacji IV kwartał 2026r. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzypokojowe 62,1 m2 na drugim piętrze w bloku przy ul. Sosnowej w Poniatowej powiat opolski woj. lubelskie (do remontu). Mieszkanie: -powierzchnia 62,1 m kw. -drugie piętro - blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w Suterynie idealne pod wynajem. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy al. Józefa Piłsudskiego w dzielnicy Śródmieście w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł70 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego siedliska położonego w spokojnej miejscowości Uchańka (powiat Dubienka). Dom o powierzchni 70m2 z działka 2900m2.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł155,20 m² 6 179,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 167,35 m2 (po podłodze) 155,20 m2 (bez skosów) 131,44 m2 (pow. użytkowa). Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana dla 1 osoby, bez zwierząt. Mieszkanie 2-pokojowe w Snopkowie na nowym osiedlu przy ul. Parkowej, o powierzchni 36 m , które jest świetnym wyborem dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki - ul. Północna 5, lublin Do wynajęcia jasna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Północnej 5. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł29,10 m² 10 824 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy, inwestycyjny parter, bez barier | Zamość, ul. Szymonowica Szukasz miejsca pod gabinet, biuro lub działalność usługową, a może kompaktowego mieszkania bez schodów?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa o pow. 6710m2 w Przybysławicach w gminie Garbów. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe znajdujące się w pobliżu Politechniki Lubelskiej. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym i dwóch pokoi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal o powierzchni 150m zlokalizowany na parterze w budynku biuro-usługowym przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal idealnie nadaje się na sklep medyczny, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,80 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Os.Błonie - przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dobrze zorganizowanej okolicy. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, można w nim zamieszkać. Nieruchomość położona w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

26,93 zł/m²278,48 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni około 278,48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Artystycznie wykończone mieszkanie w kamienicy - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł309,75 m² 4 355,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Spiczyn, o powierzchni użytkowej ok. 78m2 (całkowitej ok. 310m2) na działce 20-arowej. Nowoczesny dom, wyposażony w praktyczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

298 009 zł51,80 m² 5 753,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje z potencjałem - ul. Grota-Roweckiego, chełm Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może inwestycji pod wynajem w świetnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł4 857 m² 158,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie codziennie budzisz się w ciszy, tuż przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina. Ta wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²2 015 m² 56 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dla Liderów Logistyki i Produkcji: oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy S-klasy zlokalizowany w strategicznej strefie przemysłowej Lublina (zadębie), tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

66,50 zł/m²56 m² 3 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2, usytuowany w nowoczenym biurowcu na lsm-e, z bardzo dobrym dojazdem do każdej części miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 275 m² 284,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu to miejsce z pewnością Cię zainteresuje. Działka o pow. 1275m2 zlokalizowana w Głusku. Dostępne 3 działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

152 600 zł2 161 m² 70,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niedrzwicy Dużej o numerze 1147/6 o pow. 2161 m2 w czwartej j linii zabudowy. Działka o wymiarach 32m na 70 m. W mpzp działka oznaczona jako nd- 96mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom wolnostojący w Łęcznej - świetna alternatywa dla mieszkania Ul. Pasternik 19 | duża działka | garaż | blisko centrum Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący zlokalizowany w Łęcznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 519 zł68,78 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Odkryj przestrzeń stworzoną do wygodnego życia! To funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,78 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oferuje idealne warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł23 000 m² 4,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 2,2992 ha w Białej Podlaskiej. Oferta i cena dotyczy działek razem. Na działkach obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł63,90 m² 9 687,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Mariańskiej 13 w Lublinie (dzielnica Ponikwoda). To lokalizacja, która od lat cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do Lublina Zemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szybki dojazd.