dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 405 ogłoszeń

574 000 zł54 m² 10 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kunickiego w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku Lubelskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 098 zł37,22 m² 12 200,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Lublinie w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i terenów zielonych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 939 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działka budowlana o pow. 2939 m2 w fantastycznym terenie Dębowiec 123, gmina Skierbieszów Lokalizacja Na południowo-zachodnim skraju gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 833 570 zł135,82 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 132,82 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal o pow. 470 m2 w północnej części Lublina - ul. Nałęczowska. Rekomendowany m.in. dla branży sportowej/rekreacyjnej (np. siłownia, fitness, sala zabaw, szkoła tańca).

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł20 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna O powierzchni ok. 2 ha W pościszach oferta na wyłączność Nieruchomość położona jest w miejscowości Pościsze (gmina Międzyrzec Podlaski, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren o powierzchni 1,4 ha z potencjałem mieszkaniowo-rekreacyjnym Smólsko Małe, gm. Biłgoraj Lokalizacja Wykorzystaj potencjał unikatowej działki położonej w spokojnej okolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł239 m² 12 970,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 021 m²

Elegancka rezydencja z prywatnym stawem na terenie posesji oraz z dostępem do rzeki Przestronny dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem oraz stawem położony w Lublinie dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł291,40 m² 9 265,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:641 m²

Wyjątkowa inwestycja W kazimierzu dolnym dom nr 8. Dom na kameralnym osiedlu | Idealne do zamieszkania/ na najem krótkoterminowy | Dla inwestora | Perspektywa wysokich zwrotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,83 m² 8 517,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni całkowitej 52,83 m2 - Lublin, lsm os. Konopnickiej, piękny widok z okien z salonu oraz sypialni - park, wąwóz "rury" Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 385 070 zł2 943 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł18,70 m² 10 106,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Duża działka letniskowa Z domkiem, tylko 8 minut spacerem do plaży! Letniskowy domek kontenerowy , o powierzchni ok. 18,7 m2 usytuowany na zadbanej działce, o powierzchni 1488 m2. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 255 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa z wydzieloną częścią biurową oraz zapleczem. Część powierzchni to magazyn a część może pełnić funkcję warsztatową. Lokalizacja bronowice/majdanek,.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: potoczek, gm. Adamów, powiat zamojski, woj. lubelskie. Opis: do sprzedaży przeznaczony udział wynoszący 1/2 w działce leśnej o ogólnej powierzchni 1,40 ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 350 m² 131,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzy działki budowlane usługowo-mieszkaniowe, ul. Górki! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki przeznaczone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 802 m² 78,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości Zdrapy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 931 m²

Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza Dolnego woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł28,70 m² 14 459,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie. Mieszkanie ma pow. około 29 m2 na 4 piętrze i w oryginalnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Częstoborowice - przytulne siedlisko, drewniany domek - działka 2000m2. Częstoborowice wieś w Polsce, położona w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, w gminie Rybczewice.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł780 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki budowlane o powierzchni około 780m2 oraz 860m2 , Lipniak. Świetna lokalizacja, szybki i łatwy dojazd do Centrum Lublina! Przystanek mpk w odległości około 5 minutowego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł57,31 m² 6 491,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż Terespol, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,31 m , położone na 2. piętrze w zadbanym 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

23,39 zł/m²85,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy, usytuowany na parterze w budynku usługowo-magazynowym. Cena 2000 zł brutto. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Pierwsze pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

734 500 zł58 m² 12 664 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie wykończone w standardzie "pod klucz", położone na nowym osiedlu przy ul. Wrońskiej. Wnętrze, które robi wrażenie - to nie są wizualizacje. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł251 m² 2 904,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu dla rodziny, który nie wymaga remontu i pozwala od razu zamieszkać? Ta nieruchomość w Milejowie to połączenie funkcjonalności, komfortu oraz nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 064 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budynki gospodarcze na działce o pow. 3064 m2, w całości budowlanej. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, częściowo ogrodzona. Na działce jest stodoła o pow. ok 250 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł678,53 m² 10 242,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica na sprzedaż. Na sprzedaż w pełni skomercjalizowana kamienica inwestycyjna zlokalizowana w Lublinie przy ul. Targowej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

36,42 zł/m²86 m² 3 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Dorohusku przy ul. Kolejowej 10e. Do wynajęcia są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Jeśli szukasz domu z potencjałem, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i komunikacji - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom jednorodzinny 87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie zlokalizowanego w popularnej dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie przy ulicy Dębowskiego - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana w miejscowości Łuszczów-Kolonia mieszcząca się w powiecie łęczyńskim. Działka do sprzedania w całości jako działka rolno - budowlana. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal w ścisłym centrum Chełma- plac dr. Edwarda Łuczkowskiego o powierzchni 35 m2 (parter) oraz z powierzchnią dodatkową w piwnicy (30m2 + pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 454 zł39,26 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 1 pokojowe (z możliwością zrobienia 2 pokoi) z balkonem + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M115 | Budynek B | parter.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - okazja! Duża, kształtna działka budowlana w Wilczopolu Kolonii! Powierzchnia wynosi 1340m2, szerokość 23m. Bardzo ładna, zielona okolica niedaleko Majdanu Mętowskiego i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł550 m² 463,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz miejsca pod działalność gastronomiczną lub usługową w letnim, turystycznym otoczeniu ta oferta może Cię zainteresować. Nieruchomość znajduje się zaledwie 500 metrów od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł157,47 m² 508,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal o łącznej powierzchni 157.42 m2 położony w doskonałej lokalizacji we Włodawie. Lokal położony jest w bloku o niskiej zabudowie na poziomie minus 1 przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 5 965 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w centrum Świdnika. Mieszkanie ma powierzchnię 51m , zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Te 3 działki to propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć szybki i wygodny dojazd do miasta. Odległość do granicy miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł10 031 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka, położona w miejscowości Pawłów o powierzchni 1 hektara 31 arów. Ogrodzona. Częściowo porośnięta lasem oraz pojedynczymi drzewami. Na działce znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł4 825 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do wynajęcia teren czesiowo utwardzony o pow. 4825 m2 na którym znajduje też przysypany tor kolejowy. Nieruchomość.