dowolna

Ogłoszenia nieruchomości lubelskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 404 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo duża powierzchnia biurowa w budynku w okolicy ul. Głuskiej. Obiekt to biuro mieszczące się na 1 piętrze, o łącznej powierzchni 250 m2. Składa się ono z -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 587 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Trzy działki o numerach:.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł15,70 m² 10 828,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Lublina - w Śródmieściu, tuż obok hotelu Victoria, przy ul. Narutowicza. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł589 m² 3 820,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu świetnie zlokalizowaną przy trasie 74 między Zamościem a Hrubieszowem 8 km od Zamościa Restaurację Leśną. Nieruchomość zabudowana budynkiem głównym, w którym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł9 804 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: dorohusk (powiat chełmski), z aledwie 100 m od szlabanu granicznego główne przejście graniczne na trasie Kijów Polska. Powierzchnia działki: 9804 m Opis Działki: *.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,10 m² 13 281,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe 3-pok. Mieszkanie Z ogródkiem - ul. Dereckiego, lublin Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z 2025 roku na parterze z ogródkiem! Szczegóły oferty: - powierzchnia: 45,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł4 400 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 5700 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł43,81 m² 6 391,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa położona w gminie Kamionka, powiat lubartowski w miejscowości Samoklęski Kolonia Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł58,74 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł377 m² 5 291,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 158 m² 1 554,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,20ha przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną mw, na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

191 760 zł2 397 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni około 2400 m2 położona w miejscowości Wojciechów. Działka w kształcie trapezu. Wymiary w przybliżeniu: 28,00 m (krótsze ramię).

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł1 210 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1210m2 - Lublin, centrum. Ustalone warunki zabudowy: - wielość powierzchni zabudowy do 70% - szerokość elewacji frontowej nie mniej niż 38m, nie więcej niż ser. terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 160 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Zwódne. Lokalizacja: zwódne, gmina Zamość,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,90 m² 10 345,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 58,6m2, położone na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokal przeszedł generalny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, drzwi wejściowe, podłogi, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł27,55 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 27,55 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 27,55 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (19,90 m2) - łazienka z wc (3,79.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wspaniale położona, podmiejska działka przy ul. Kryształowej w Żółtańcach Kolonii. Teren przeznaczony jest w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową (mn). Powierzchnia 1248m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł178 m² 7 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:178 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu - ul. Gorczańska, lublin Cena: 1 299 000 zł Powierzchnia: ok. 180 m Dodatkowo: piwnica ok. 60 m z dużym garażem, rowerownią i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 070 m² 135,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Żabiej Woli, gminie Strzyżewice. Grunt o powierzchni 1070m2, o powierzchni prostokąta ma wymiary: długość 40m, szerokość 27m. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolno-budowlana ok. 65 ar, ok. 15 ar to powierzchnia budowlana a 50 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy , bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej Oferta dla rolnika który.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł734 m² 6 130,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Oferuję na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowego Eden znajdujący się nad Jeziorem Białym w miejscowości Okuninka (województwo lubelskie, powiat włodawski). Ośrodek składa się z: dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1013 m2 (nr ewid. 1420/27) znajdującą się przy ul. Kościuszki w Krasnymstawie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy przy nowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt handlowo- usługowy , położony w Terespolu przy ulicy Czerwonego Krzyża 5. Całkowita powierzchnia do wynajęcia 812 metrów kwadratowych na którą składają się 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,02 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowe, jeszcze nigdy nie zamieszkałe 3 pokojowe mieszkanie na Wieniawie! Nieruchomość o powierzchni ok. 50 m położona jest na piątym piętrze 8-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana solidnym domem murowanym, położona w zielonej i rekreacyjnej części Lublina - przy ul. Kręźnickiej 87, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł35 m² 10 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie, lublin, mieszkanie, kawalerka, wieniawa, miasteczko Akademickie, czwartaków, 35m2 Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+media Opis mieszkania: - piętro: 3/3 - powierzchnia mieszkania: 35 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na kwiecień 2026 rok! południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł90,98 m² 7 792,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

***ostatni dostępny lokal*** - Słoneczna Aleja w Dysie koło Lublina. Promocja na ostatni lokal -10.000 PLN Cena promocyjna - 709 000 zł. Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% pcc, 0% prowizji Gmina Niemce,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł89 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu botanik 3 piętro, w budynku nie ma windy. Blok z roku 2003 Bardzo dobra lokalizacja. W najbliższej okolicy sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Nieruchomość gruntowa z warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 120 zł62,98 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 130 zł72,90 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru nowa inwestycja - ul. Nałęczowska sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc Do sprzedaży oferujemy mieszkania w I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Cena: 499 000 zł Powierzchnia: 52,50 m2 2 piętro | Dwustronne | Balkon | Piwnica Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem pomieszczeń i pełnym dostępem do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 400 zł56 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! budynek oddany do użytkowania! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł89,30 m² 9 619,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 5 - pokojowe z możliwością częściowej zmiany funkcjonalnej pomieszczeń, obecnie składa się z 4 sypialni, dużego salonu, kuchni ze spiżarnią, łazienki z osobna toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²1 400 m² 71 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe, 1400m2, lublin, czuby Możliwość wydzielenia mniejszych powierzchni, powierzchnie biurowo-usługowe na trzecim piętrze, toalety oraz pomieszczenia socjalne w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka znajduje się w miejscowości Aleksandrów, w pierwszej linii zabudowy, co zapewnia bliskość do miejskich udogodnień. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeadaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko z ogromnym potencjałem! To niezwykłe miejsce, położone nad samą rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 789 zł102,69 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 102,69m2, które składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -3 sypialni -dwóch łazienek -przedpokoju -balkonu Do mieszkania można dokupić.